Wyniki MUKS ILKUS OLKUSZ

Na stadionie Resovii Rzeszów na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w dniu 15.09.12 zawodnik MUKS „Ilkus” Olkusz Patryk Żelazny osiągnął życiowy sukces w finale biegu na 300m. Zajął II miejsce z czasem 38.71 s, co daje mu awans do Mistrzostw Polski Młodzików, które odbędą się w dn. 29 – 30.09.12 w Słubicach.

Aleksandra Kosiba zajęła X miejsce w skoku w dal (4.36 m) i XI miejsce w biegu na 100 m (14.07 s).

W dniu 22.09.12  odbyły się Mistrzostwa Małopolski Młodzików, na których Patryk Żelazny zajął I miejsce w biegu na 300 m (37.92 s). Jest to nowy rekord klubu. Patryk zajął też II miejsce w biegu na 100 m (12.02 s). Trenująca w grupie Barbary i Krzysztofa Borawskich Aleksandra Kosiba uplasowała się na IV miejscu w biegu na 100 m (13.68 s) i zajęła VI miejsce w skoku w dal (4.41 m).