Przedszkole nr 8 w Olkuszu im. Jana Brzechwy obchodzi w tym roku swój 30. jubileusz. Z tej okazji wszystkie przedszkolaki, pracownicy Przedszkola i zaproszeni goście wzięli udział w specjalnie przygotowanej uroczystości. Muchomorki, Biedronki, Misiaczki, Pszczółki, Jeżyki, Słoneczka i Żabki zaprezentowały swoje talenty sceniczne i wokalne. Okolicznościowe wersje znanych przebojów w wykonaniu przedszkolaków nie mają sobie równych.

Przy wsparciu nieocenionych opiekunek dzieciaki przedstawiły w niebanalny sposób swoją interpretację historii Przedszkola. Humorystyczne scenki wywoływały gromkie brawa publiczności.
– Początki Przedszkola na pewno nie należały do łatwych. Dzięki zaangażowaniu i kreatywności wielu ludzi udało nam się z tego budynku uczynić miejsce, do którego z wielką przyjemnością codziennie przychodzi kolejne pokolenie maluchów – podkreśla Jolanta Banasińska, która od 13 lat pełni funkcję dyrektora placówki. Kapituła pod jej przewodnictwem przyznała okolicznościowe statuetki dla prawdziwych przyjaciół Przedszkola. Trafiły one do: Dariusza Rzepki, Włodzimierza Łysonia, Jarosława Gałki i Artura Rosołka. Obecni na urodzinach laureaci musieli wypić sok z cytryny i udowodnić, że uśmiech na twarzy towarzyszy im zawsze. Na ręce pani dyrektor składano kwiaty i życzenia dalszych sukcesów i samych radości. Jolanta Banasińska nie kryła wzruszenia, kiedy personel niespodziewane również i ją uhonorował specjalną statuetką. – To dzięki pani to Przedszkole cieszy się takim uznaniem i sympatią dzieci i rodziców. Jest pani z nami zawsze, kiedy potrzebujemy wsparcia – dziękowały panie przedszkolanki.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze