Klucze

Wójt Gminy Klucze informuje, że w związku z sytuacją epidemiczną w kraju oraz rozprzestrzenianiem się wariantu Omikron Koronawirusa , od 25 stycznia 2022 r. do 28 lutego 2022 r. wprowadzone zostają następujące zasady obsługi interesantów w Urzędzie Gminy w Kluczach:

Wszelkie dokumenty i wnioski można składać wrzucając je do specjalnie przygotowanego pojemnika, który znajduje się na zewnątrz budynku, przy wejściu głównym.Kontakt osobisty z pracownikami urzędu będzie możliwy tylko w szczególnie uzasadnionych przypadkach i po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym lub za pomocą poczty elektronicznej terminu spotkania i sposobu realizacji sprawy. Obowiązywał będzie limit osób przebywających w urzędzie w tym samym czasie.W sprawach: rejestracji zgonów oraz sporządzania aktów zgonów pracownicy Urzędu Stanu Cywilnego będą przyjmować osobiście, na parterze w budynku Urzędu Gminy Klucze, natomiast w celu  złożenia wniosków o wydanie dowodu osobistego, a także po odbór dowodu osobistego, należy udać się osobiście na 2 piętro urzędu, do pokoju 214 po uprzednim umówieniu się telefonicznym lub e-mailowym.

Kontakt do urzędu: 032/642-85-08 wew. 48 lub e-mail klucze@gmina-klucze.pl

 KASA  Urzędu Gminy Klucze zostaje  tymczasowo  przeniesiona do pokoju, gdzie znajduje się  „Dziennik Podawczy” – na parterze. Kasa czynna będzie od środy 26.01.2022 r.  w godzinach 9.00 – 14.00.

Szanowni Państwo!

Zwracam się z prośbą o uszanowanie wprowadzonych zasad i ograniczenie do minimum osobistych wizyt w urzędzie gminy.

Zachęcam Państwa do korzystanie z komunikacji telefonicznej i korespondencji w tym elektronicznej.

O zmianach w sposobie obsługi klienta będziemy informować na stronie internetowej Gminy Klucze i w sposób zwyczajowo przyjęty (tablice ogłoszeń, informacja u sołtysów).

Dziękuję za dotychczasową postawę i wyrozumiałość. 

Wójt Gminy Klucze – Norbert Bień

 

W związku z zaistniałą sytuacją zachęcamy do załatwiania spraw urzędowych przez internet, e -mailowo i za pośrednictwem Elektronicznej Platformy Usług Administracji Publicznej 

KONTAKT DO URZĘDU GMINY KLUCZE:

tel. +48 32/642 85 08

tel/fax: +48 32/642 80 52

e-mail: klucze@gmina-klucze.pl

www: www.gmina-klucze.pl

 

GODZINY PRACY URZĘDU:

– poniedziałek 8.00 – 16.00

– wtorek – piątek 7.30 – 15.30

UG Klucze

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
mike
mike
2 lat temu

Nawiedzeni! Dobrze, że Biedronki i Lidle czynne są cały czas nawet jak wirus po lasach biegał które w końcu zostały zamknięte.