olkusz energa

Teraz walczymy o świetlną stolicę Polski. Srebrne Miasto zwyciężyło etap wojewódzki konkursu „Świeć się z Energą”. Dzięki aktywności głosujących, Olkusz pokonał innych rywali w Małopolsce, w tym Kraków i Zakopane! Oprócz prestiżowego tytułu do Olkusza trafi sprzęt energooszczędny o wartości 10 000 zł, który zostanie przekazany na cele charytatywne.

W drugim etapie zaplanowanym na 8-15 stycznia 2018 r. internauci głosować będą na 16 miast, które są laureatami z wszystkich województw. Olkusz ma więc szansę zostać zwycięzcą całego plebiscytu i wywalczyć sprzęt o wartości 40 000 zł na cele dobroczynne w swoim mieście.

2

– Jest to wspaniała informacja, która sprawiła mi, a przede wszystkim naszym mieszkańcom, ogromną radość. Niezwykle się cieszę, że świąteczna iluminacja miasta przypadła do gustu tak bardzo, iż olkuszanie nie szczędzili trudu, aby walczyć o zwycięstwo dla swojego miasta. Dziękuję serdecznie za każdy głos i proszę o aktywność również w drugim etapie głosowania. Wspólnie udowadniamy, że nie ma rzeczy niemożliwych – komentuje Roman Piaśnik, burmistrz Olkusza.

3

O wejście do finału Plebiscytu „Świeć się z Energą” walczyły 143 miasta. W tegorocznym finale plebiscytu „Świeć się z Energą” udział biorą: Aleksandrów Łódzki, Bydgoszcz, Częstochowa, Legnica, Łomża, Mrągowo, Nowa Sól, Olkusz, Opole, Ostrów Wielkopolski, Pelplin, Połczyn-Zdrój, Radom, Stalowa Wola, Starachowice oraz Zamość.

4

Współorganizatorami i partnerami 9. edycji akcji „Świeć się z Energą” są: Grupa Energa, Grupa ZPR Media, spółka Energa Oświetlenie oraz oficjalny sklep akcji – sklep.energa.pl. Srebrne Miasto do konkursu zgłosił Urząd Miasta i Gminy w Olkuszu.

5

Głosy można oddawać codziennie między 8 a 15 stycznia za pośrednictwem strony internetowej http://www.se.pl/swiecsie/plebiscyt-miast-final/maopolskie/olkusz

Zobacz filmik: https://www.facebook.com/umigolkusz/videos/943444352478073/

UMiG Olkusz

6

7

9

13

14

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
kolo
kolo
4 lat temu

Ładne to Olkuszewo
Mieszkałem tam 33 lata, ale w ostatnim czasie, to miasto zeszło na psy. Od 2000 r. miasto z roku na rok coraz bardziej podupadało. Może jeszcze przyjdą fajne czasy. Trzymam kciuki, bo potencjał jest, tylko trzeba go dobrze wykorzystać. A najważniejsze, to pozbądźcie się pasożytów – etatowych radnych , czyli tych , którzy z kadencji na kadencje i to od lat zasiadają w ławach i poza własnymi interesami nie robią nic.

tak tylko pytam
tak tylko pytam
4 lat temu

a dlaczego nie ma fotek oświetlenia starostwa przy ul Mickiewicza ?

Hmmmm
Hmmmm
4 lat temu

Mistrzostwo świata: oświetlić miasto milionem żarówek aby dostać energooszczędne żarówki na cele charytatywne…

KarolinaZZZ
KarolinaZZZ
4 lat temu

Dumna z tego miasta! Wreszcie dzieją się rzeczy na miarę! Walczymy nie poddajemy się!
Przeniesiemy do Olkusza stolicę 🙂

Olkuszanin123
Olkuszanin123
4 lat temu

GRATULACJE!!! Autorowi tak fantastycznego pomysłu świątecznego oświetlenia Naszego Miasta należą się wielkie gratulacje. Dzięki takim pomysłom Olkusz znowu PIERWSZY w Małopolsce!!! Panie Burmistrzu autor tego oświetlenia to odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Szacun!!!