Koncert kolęd i pastorałek, świąteczny poczęstunek, bożonarodzeniowy kiermasz, prezenty dla dzieci – tak wyglądało przedświąteczne spotkanie „W blasku choinki” w Kluczach.

-Życzę wszystkim zdrowych, spokojnych świąt. Święta Bożego Narodzenia mają to do siebie, że niosą nadzieję – nowego życia, na nowe wyzwania i marzenia. Życzę Wam, aby te marzenia się spełniły – mówił wójt gminy Klucze Norbert Bień. Życzenia mieszkańcom złożył także starosta Bogumił Sobczyk. 

Spotkanie już po raz trzeci na parkingu przed urzędem. W świąteczny nastrój wprowadzili uczestników Kinga Kasprzyk oraz uczniowie ze szkół podstawowych w Bydlinie, Chechle, Jaroszowcu, Kluczach, Kwaśniowie Dolnym, Rodakach i Ryczówku. Na najmłodszych mieszkańców czekały prezenty. Dla wszystkich przygotowano świąteczny poczęstunek. Podczas spotkania można było kupić wyjątkowe stroiki, bombki i inne bożonarodzeniowe ozdoby na kiermaszu Kół Gospodyń Wiejskich z Ryczówka, Rodak i Chechła.

Na wspólne kolędowanie zapraszał wójt gminy Klucze Norbert Bień oraz Gminny Ośrodek Kultury w Kuczach.

Zdjęcia: Wiola Woźniczko
Koncert kolęd i pastorałek, świąteczny poczęstunek, bożonarodzeniowy kiermasz, prezenty dla dzieci - tak wyglądało przedświąteczne spotkanie "W blasku choinki" w Kluczach.
« 1 z 3 »


0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze