zywioly w baszcie

15 grudnia w olkuskiej Baszcie odbył się koncert Żywiołów. Był to kolejny występ w Olkuszu tego roku. W czerwcu zagrali na plenerowej scenie wspomnianego pubu, a we wrześniu na terenie MOK.

Zespół jest najpopularniejszy spośród olkuskich kapel rockowych. Debiutował w 1996 roku. Przeszedł kilkakrotną zmianę składu, a także rozpad. Kapela została reaktywowana niedawno. Obecnie gra w trzyosobowym składzie.

Podczas sobotniego koncertu można było usłyszeć utwory, które fanom Żywiołów są doskonale znane. Zespół zagrał też kilka nowości, a także jeden cover. Wśród granych kompozycji znalazły się m.in. „Pociąg widmo” i „Jestem”.

Występ odbył się w niewielkim pomieszczeniu na II piętrze lokalu. Mimo że miejsca było niewiele, publiczność przybyła tłumnie. Kto nie zmieścił się na sali, stał na schodach bądź siedział piętro niżej, wsłuchując się w dźwięki. Fani znaleźli nawet miejsce, by się trochę poruszać. Tańczyli na stołach. Słychać było jak wraz z Żywiołami śpiewają swoje ulubione utwory.

Koncert był bardzo udany. Grana muzyka wpadała w ucho. Publiczność rewelacyjnie się przy niej bawiła.

zywioly w baszcie1 zywioly w baszcie2zywioly w baszcie3zywioly w baszcie4zywioly w baszcie5zywioly w baszcie6zywioly w baszcie7zywioly w baszcie8

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
kjot
kjot
9 lat temu

Kiedyś to był dobry zespół.