Zawodnicy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bukownie startowali ostatnio w kilku zawodach, na których osiągnęli niezłe wyniki.
Sporym zainteresowaniem cieszył się 28. Hasco Lek Wrocław Maraton, gdzie Arkadiusz Buczyński zajął 122. miejsce na 1988 zawodników. Ten sam zawodnik w kategorii wiekowej M-35 we wrocławskim biegu zajął 23. miejsce. Arkadiusz Buczyński startował wcześniej w Korbielowie na Euro Beskidy Cup – X Międzynarodowy Bieg na Szczyt Pilska  o Puchar Powerrade. Startujący mieli do pokonania dystans 8,96 km.

Zawody odbyły się na trasie Mistrzostw Świata Weteranów, w których bukowianin w kategorii M-35 zajął 13. miejsce. Rozegrano tam również Mistrzostwa Polski Weteranów, gdzie Arkadiusz Buczyński w tej samej kategorii zajął 19. miejsce.
Na XXXI Ogólnopolskim Biegu Powsinogi w Wadowicach na dystansie 1,5 km Kacper Świderek w kategorii gimnazjalistów był piąty. Na dystansie 5 km wśród dziewcząt w wieku 12-15 lat pierwsza była Monika Zięba, a w kategorii 16-20 lat pierwsze miejsce zajęła Aleksandra Wilk. W grupie mężczyzn w wieku 16-20 lat Bartosz Duda zajął szóste miejsce, a Dawid Marzec ósme. W biegu głównym w kategorii generalnej kobiet wygrała Grażyna Kowina–Świderek, natomiast w gronie mężczyzn 16-19 lat drugi był Dominik Krawczyk, a w kategorii 20-29 lat Dawid Wilk uplasował się na trzecim miejscu.