b4b

Już 24 września w Bukownie odbędzie się jedyna organizowana w powiecie olkuskim konferencja biznesowa, której organizatorem po raz drugi już jest miasto Bukowno. Udział w II Konferencji „B4B – Bukowno for Business” jest bezpłatny i może w niej wziąć udział każdy. Szczególnie zainteresowani powinni być przedsiębiorcy i osoby, które szukają miejsca do rozpoczęcia własnego biznesu.

– Konferencja zostanie poświęcona możliwościom inwestycyjnym w naszym mieście. W trakcie spotkania zaprezentowane będą największe realizowane w Bukownie  inwestycje i działania podejmowane na rzecz rozwoju przedsiębiorczości z uwzględnieniem polityki podatkowej, w tym instrumentu pomocy de minimis oraz perspektywy na najbliższe lata. Wśród nich szczególne miejsce zajmie Strefa Aktywności Gospodarczej w Bukownie z podstrefą Krakowskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Zapraszamy  przedsiębiorców związanych z naszym miastem oraz tych, którzy chcieliby w przyszłości lokować tu swoje inwestycje – zachęca Mirosław Gajdziszewski, burmistrz Bukowna.

 

Bukowno jest gminą, która według wszystkich dostępnych rankingów samorządów od wielu lat zajmuje czołowe miejsca, pod wieloma względami znacznie wyprzedzając inne gminy powiatu olkuskiego. W ocenie przedsiębiorców i różnych instytucji firmy inwestują tutaj chętnie. Dlaczego tak się dzieje? Odpowiedź mamy nadzieję uzyskać podczas konferencji. „B4B – Bukowno for Business” rozpocznie się o godzinie 10:00, 24 września, w Miejskim Centrum Kultury przy ul. Kolejowej 3 w Bukownie. W programie przewidziano między innymi wystąpienia przedstawicieli Krakowskiego Parku Technologicznego, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego, Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego, Powiatowego Urzędu Pracy oraz wybranych przedsiębiorców.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments