Sporo zmian, a wszystkie z myślą o stronach toczących się postępowań, wprowadzi już tej jesieni Sąd Rejonowy w Olkuszu. Na parterze nowego budynku miejscowego wymiaru sprawiedliwości powstanie Biuro Obsługi Interesanta. Dla ludzi odwiedzających sąd, oznacza to znacznie łatwiejszy dostęp do informacji, bez konieczności biegania od sekretariatu do sekretariatu poszczególnych wydziałów.
W nowym biurze będzie można uzyskać informacje m.in. na temat terminu rozprawy i dokumentacji, jaką należy złożyć. Można też założyć sprawę i wnieść stosowne opłaty. W sekretariatach będziemy za kilka tygodni załatwiać tylko wgląd do akt sprawy.

– Lokal jest już gotowy. Mamy również pełne wyposażenie. Czekamy tylko na przeszkolenie pracowników. Będą to osoby z dużym stażem tak, by bez trudu poradziły sobie ze sprawami, z jakimi zgłaszają się do nas interesanci – zapewnia prezes olkuskiego sądu Małgorzata Jachowicz – Polak.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
maryjka
maryjka
11 lat temu

Tylko ,zeby nie padalo ,to będzie super:)

kIZIO
kIZIO
11 lat temu

GDZIE JEST TEN „Plac rekreacyjny” ? JESTEM Z DG I CHĘTNIE PRZYJADĘ.

KS Olkusz
KS Olkusz
11 lat temu

Zapraszam do zabawy w typowanie wyników na stronie nieoficjalnej KS Olkusz. Dla zwycięzcy przygotowana jest atrakcyjna nagroda… kso.futbolowo.pl

felik200
felik200
11 lat temu

szkoda nie w olkuszu heh 😆

misiek
misiek
11 lat temu

BOYS i rewelacja i znowu zabawa hihi 😆 super