Uczniowie pięciu olkuskich podstawówek, z usportowionych klas piątych, zagrało w Turnieju Siatkówki o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 3 w Olkuszu. Zawody odbywały się pod patronatem UKS „Trójka” Olkusz.
Chłopcy od dwóch lat na dodatkowych lekcjach wf-u szlifują siatkarski fach. Teraz mieli okazję porównać swoje umiejętności na parkiecie. Zawody rozegrano w olkuskim Gimnazjum nr 3 systemem „każdy z każdym”, do dwóch wygranych setów. Turniej przebiegał sprawnie, bo jednocześnie toczyły się dwa mecze. Pauzująca drużyna uczestniczyła w prelekcji na temat szkodliwości alkoholu.

Zwyciężyła drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 2, która pod opieką Krzysztofa Lisa zagrała w składzie: Dominik Zając, Kacper Barczyk, Artur Surmik i Marek Kiełtyka. Drugie miejsce wywalczyli podopieczni Agaty Bąchór: Mateusz Semeniuk, Paweł Sroka, Kacper Jurczyk i Bartosz Palimąka z SP 9. Trzecia lokata przypadła Bartoszowi Mędrkowi, Dawidowi Grabowskiemu, Dominikowi Poganowi i Michałowi Cieślikowi oraz trenerce Jolancie Fatydze z SP 4. Kolejne dwa miejsca zajęli siatkarze z SP 5 i SP 1.
Najlepsi otrzymali puchary i medale, a wszystkie drużyny piłki siatkowe dla swoich szkół. Turniejowe mecze sędziowali nauczyciele wf-u z Gimnazjum nr 3: Grzegorz Starosta i Dariusz Wardęga.
Zapraszamy do obejrzenia naszej fotorelacji.

{joomplu:7326}{joomplu:7327}{joomplu:7328}{joomplu:7329}

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze