Powiat

O dostrzeganiu szans i możliwości w każdych okolicznościach, o drodze do zdrowia i poszukiwania szczęścia, o tutoringu i mentoringu w edukacji i biznesie, o tym, co w kontekście RODO wolno, a co jest kategorycznie zabronione, o konfliktach i sposobach ich rozwiązywania, o tym, jak skutecznie negocjować …. O tym wszystkim dowiecie się podczas kolejnej edycji Tygodnia Bezpłatnych Szkoleń organizowanych online w Akademii WSB w dniach 12-18 czerwca 2021 r.

Wśród prelegentów m.in.: Sebastian Kotów, dr Mateusz Grzesiak, Marek Kacprzak, Monika Krasińska, Dariusz Wylon, dr Patryk Kuzior.

TBS to cykl warsztatów, które na stałe wpisały się w kalendarz wydarzeń uczelni i stanowią odpowiedź na potrzeby tych osób, które regularnie chcą poszerzać swoją wiedzę z różnych dziedzin.

W programie przewidziano szkolenia m.in. z zakresu: zarządzania, HR i kadr czy rozwoju osobistego oraz specjalny blok szkoleń dla nauczycieli. Uczestnicy będą więc mogli poznać tematy z obszarów, w zakresie których Akademia WSB prowadzi studia MBA i podyplomowe.

Warto podkreślić, że w poprzedniej, wrześniowej edycji TBS udział wzięło prawie 8 tys. uczestników.

Każdy uczestnik Tygodnia Bezpłatnych Szkoleń otrzymuje bon na studia podyplomowe w kwocie 1000 zł – do wykorzystania do dnia 30 września 2021 r.

Harmonogram i zapisy dostępne są na: www.wsb.edu.pl/tbs

Akademia WSB

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze