Podczas Dni Olkusza zaginęła 15-letnia Emilia Czyżewska. Rodzina dziewczyny prosi o kontakt wszystkie osoby, które widziały Emilię, albo mają informacje na temat miejsca jej pobytu. Nastolatki szuka policja i znajomi, jednak do tej pory nie udało się jej odnaleźć.

Z informacji przekazanych przez rodzinę wynika, że 15-latka ostatnio była widziana w czwartek, 4 września, przy olkuskim stawie niedaleko MOK-u. Zaginęła kilka dni wcześniej, podczas Dni Olkusza, a więc 31 sierpnia. Tamtego dnia była ubrana w ciemne spodnie oraz szarą bluzę z kapturem, z dużym i widocznym żółtym pasem.

Najbliżsi nastolatki apelują o szybkie informowanie o miejscu pobytu dziewczyny, bo dotychczasowe sygnały były przekazywane za późno i Emilii nie było we wskazanych miejscach.

Informacja szczegółowa o działaniach zamieszczona jest na stronie wydarzenia https://www.facebook.com/events/1481250832130966{jcomments off}

Bezpośredni kontakt do członków rodziny: 510-634-810, 515-831-734, 502-752-017.

Można również informować Policję pod numerami alarmowymi 997 lub 112.

 

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
14 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
acjidiucdoi
acjidiucdoi
9 lat temu

żal mi Was , pieprzycie takie głupoty że aż głowa boli . Ta dziewczyna na 15 lat więc wiadomo że ma różne dziwne pomysły , ale może faktycznie jej się coś stało , ktoś coś jej podał np narkotyki i nie wie co się z nią dzieję . Może czasami nie warto pisać tutaj takich bzdur jak typu [quote name=”xx”]a to rodzinka dopiero po tygodniu niedoliczyła się małolaty w domu ? A skoro wychodzi i nie chce wracac to po co szukać. Wolny kraj wolnych ludzi. Policja niech zajmijcie sie tymi którzy potrzebują jej pomocy a nie szukaniem i sprowadzaniem do domu wolnych ptaków.[/quote]

xx
xx
9 lat temu

a to rodzinka dopiero po tygodniu niedoliczyła się małolaty w domu ? A skoro wychodzi i nie chce wracac to po co szukać. Wolny kraj wolnych ludzi. Policja niech zajmijcie sie tymi którzy potrzebują jej pomocy a nie szukaniem i sprowadzaniem do domu wolnych ptaków.

acjidiucdoi
acjidiucdoi
9 lat temu

nie moge zrozumieć jednego , wyszła na Dni Olkusza sama czy z kimś ? Bo jak z kimś to jak to się stało że zaginęła ? gdzie byli znajomi i koledzy ? ostatnio różne dziwne rzeczy dzieją się w Olkuszu , strach wieczorem samemu wracać . :<

PXT
PXT
9 lat temu
Odpowiedz do  acjidiucdoi

Zwłaszcza gdy ci co są powołani do pilnowania porządku, sami idą po krawędzi a nawet ją głęboko przekraczają w ciemną stronę.

Maku
Maku
9 lat temu

Pewnie że szkoda dziewczyny ale z tego co mi wiadomo (potwierdzona informacja) dziewczyna ta wielokrotnie w ostatnim okresie czasu wychodziła z domu i nie wracała do niego celowo, świetnie się w tym czasie bawiąc, nie interesując się tym że rodzina martwi się o jej los jak również mając sobie za nic że Policja robiła co mogła aby sprowadzić ją całą i zdrową do domu. Mimo wszystko mam nadzieję że jak najszybciej się odnajdzie a odpowiednie służby zainteresują się postępowaniem młodej osoby, która niestety trzeba to napisać jest „bardzo nieodpowiedzialna”.

PXT
PXT
9 lat temu
Odpowiedz do  Maku

Nie powinieneś usypiać czujności społecznej szarganiem opinii osobie, której a nuż się coś złego przytrafiło? Przyczyn zniknięcia nie można wyrokować na podstawie wydarzeń choćby były prawdziwe.

mowa
mowa
9 lat temu
Odpowiedz do  Maku

[quote name=”Maku”]Pewnie że szkoda dziewczyny ale z tego co mi wiadomo (potwierdzona informacja) dziewczyna ta wielokrotnie w ostatnim okresie czasu wychodziła z domu i nie wracała do niego celowo, świetnie się w tym czasie bawiąc, nie interesując się tym że rodzina martwi się o jej los jak również mając sobie za nic że Policja robiła co mogła aby sprowadzić ją całą i zdrową do domu. Mimo wszystko mam nadzieję że jak najszybciej się odnajdzie a odpowiednie służby zainteresują się postępowaniem młodej osoby, która niestety trzeba to napisać jest „bardzo nieodpowiedzialna”.[/quote]
Rządy tuskowatego spowodowały, że ta dziewczyna zna takie właśnie życie. Wolność, narkotyki, swoboda, pijaństwo, a rodzica można podać do sądu jakby co.

PXT
PXT
9 lat temu

Policja niech da sobie spokój. Niech lepiej już siedzi w tej swojej twierdzy na osiedlu- bo ma takich funkcjonariuszy, którzy nadają się… do niczego.

Mowa
Mowa
9 lat temu

Tak dudniło na tej narkomańskiej imprezie, że mogła sobie krzyczeć, a nikt by i tak nie zwrócił uwagi. Powinien być zakaz organizowania imprez, które prowokują do złego, np. agresywnego zachowania. A łomoty w dni olkusza na pewno nie łagodziły nastrojów. Młodzież wracała pijana a w drodze powrotnej popijali dalej. Organizator powinien się puknąć o głowie. MOK upadł na psy.

...
...
9 lat temu
Odpowiedz do  Mowa

nie każdy idzie na tą imprezę się pobić i naćpać . Byłam na dniach Olkusza nie raz i tak widziałam jakieś bójki itp, ale one się zdarzają wszędzie nie potrzebne są dni Olkusza, czy to powód żeby się nie bawić ?

Lukas
Lukas
9 lat temu
Odpowiedz do  Mowa

Nie, nie powinni zakazywać imprez. Osobom które się agresywnie zachowują i stwarzają zagrożenie dla innych powinno się pakować kulkę w łeb!

Del
Del
9 lat temu

Zwykle w takich sytuacjach okazuje sie ze znajduja osobe powieszoną

Vist
Vist
9 lat temu
Odpowiedz do  Del

Pod „zwykle” rozumiesz poprzednie zaginięcie, jak mniemam? To nie jest zbyt reprezentatywna próba, a powodów do zaginięcia może być wiele. Zaczynając na depresji – kończąc na porwaniu

tuskowaty
tuskowaty
9 lat temu

Gówniane dni olkusza. Biedna dziewczyna.