edukacja dzieci

Na przełomie kwietnia i maja na terenie Przedszkola Nr 7 w Olkuszu został ogłoszony konkurs plastyczny pt: „Olkusz i okolice widziane oczami dziecka”. W konkursie wzięły udział wszystkie grupy wiekowe. W terminie do 29 kwietnia zostały złożone 23 prace plastyczne z których jury wyłoniło następujących zwycięzców:
I miejsce (grupy starsze) Bartosz Ćmielewski
Damian Nogieć
I miejsce (grupy młodsze) Klaudia Stachurska
II miejsce Hanna Klich
III Alicja Brzezińska
Spośród złożonych prac jury wyłoniło także, siedem wyróżnień. Wszyscy uczestnicy konkursu zostali nagrodzeni drobnymi upominkami oraz słodyczami.

Dnia 19 maja 2016 r. dzieci z grupy VI „Słoneczka” wzięły udział w kolejnej edycji „Zlotu przedszkolaków”. Tym razem punktem startu, był Kopiec Kościuszki, a myśl przewodnia prowadziła dzieci śladami olkuskich cmentarzy. Po dotarciu na metę do Przedszkola nr 3, dzieci miały okazję zintegrować się z podopiecznymi z olkuskich placówek, podczas wspólnego pikniku, konkursów i zabaw.

Dnia 1 czerwca 2016 r. na terenie Przedszkola Nr 7 odbył się uroczysty festyn z okazji „Dnia dziecka”. Podczas uroczystości dzieci miały okazje zaprezentować swoje umiejętności wokalne przed całą społecznością przedszkolną. Czynnie uczestniczyły w eksperymentach, poprowadzonych przez trenerów z Akademii Twórczego Rozwoju „Bystrzak”oraz zorganizowanych konkursach na świeżym powietrzu. Na zakończenie każde dziecko otrzymało słodki poczęstunek.

Przedszkole nr 7

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze