miss_2012

Osiemnastoletnia olkuszanka Wioleta Spolankiewicz, wybrana w maju na Miss Polonia Ziemi Olkuskiej 2012, już niebawem powalczy o koronę Miss Polonia Małopolski. Wiola została również Miss Internautów. Gala finałowa konkursu piękności odbędzie się 21 lipca w Zakopanem. Wielbiciele mody, pięknych kobiet i celebrytów mogą wspomóc olkuszankę dopingiem podczas imprezy, albo wziąć udział w głosowaniu na Miss Internautów.

Wioleta mieszka w Olkuszu i uczy się w IV Liceum Ogólnokształcącym. Jej pasjami są taniec i historia najnowsza. Jest dziewczyną uśmiechniętą i tryskającą optymizmem. Jej marzeniem jest szybki ścigacz. Jeśli zostanie Miss, chciałaby poszerzać pracę wolontariacką i działać na rzecz zwierząt. Dziewczyny w konkursach piękności oceniane są przede wszystkim za walory estetyczne. Wioleta ma 173 cm wzrostu. Jej wymiary 87-64-90 są bliskie klasycznemu ideałowi. Jakkolwiek uroda jest kwestią gustu, tak nie można odmówić Wiolecie kobiecości, delikatności i dziewczęcej subtelności.

Z innymi Małopolankami będzie rywalizowała w Zakopanem 21 lipca podczas wojewódzkiej gali finałowej Miss Polonia Małopolski 2012, połączonej z trzecią edycją Zakopane Fashion. Na wybiegu zobaczymy 18 dziewcząt, spośród których zostaną wybrane trzy laureatki, które reprezentować będą nasze województwo w ogólnopolskich ćwierć i półfinałach konkursu Miss Polonia. – Zakwalifikowane finalistki mają już przydzielone numery startowe, brały udział w sesji zdjęciowej i znają program imprezy. W sumie przed jury i zgromadzoną publicznością wystąpią w czterech prezentacjach – sukniach firmy Dagnez, kolekcji folkowej Hafcik, odzieży skórzanej Bulli Green, strojach kąpielowych Mewa Styl oraz biżuterii Lewanowicz – mówi Monika Poręba – Strycharz z PARA Fashion, licencjonowanego Biura Miss Polonia w Małopolsce.

Na scenie i wybiegu pojawią się także modelki, projektanci Wyższej Szkoły Sztuki i Projektowania w Łodzi, specjalni goście i znani artyści. Swoją Miss wybierze również zgromadzona publiczność oraz internauci. Zainteresowanych jedną i drugą formą uczestnictwa odsyłamy na stronę organizatora www.parafashion.pl, zachęcając oczywiście do oddawania głosu na naszą reprezentantkę.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Kamila12
Kamila12
10 lat temu

Czegoś tu nie rozumiem jak to ona została Miss Publiczności i Przeglądu Olkuskiego ?. Skoro to zdobyła inna dziewczyna , a ona miała tylko Miss Internautów..i Piszecie że ma Wymiary bliskie klasycznemu ideałowi?. w tej wypowiedzi jest duzo przekłamania i tyle.Nawet się tego nie opłacało czytać, a co do Zakopanego Skoro ma tak idealne wymiary i subtelną twarz to na pewno wygra ;////