wrzesien przedszkole6

Miesiąc wrzesień w Publicznym Przedszkolu w Żuradzie minął w tempie ekspresowym. Nowi koledzy przedszkolni pokonywali z każdym dniem coraz więcej barier. Zaznajomili się w sposób doskonały z zasadami panującymi w grupie, chętnie podejmowali próby zapoznania się ze „starszakami przedszkolnymi”.

Adaptacja grupy upłynęła na uczestniczeniu w zabawach integracyjnych, kołowych, ruchowo- muzycznych wymagających przełamania swojej nieśmiałości. Dla przedszkolaków idealną kropką „nad i” były prace plastyczne, które wywoływały uśmiech na buźkach naszych najmłodszych. Świetna zabawa w każdym kąciku przedszkolnym z wykorzystaniem wszystkich zabawek była idealną metodą na zintegrowanie grupy, która jest podzielona pod względem wiekowym. „Nasze starsze przedszkolaki” zdały w zupełności egzamin na odpowiedzialnego, uprzejmego i grzecznego przedszkolaka.

 

Na naszych podopiecznych czeka jeszcze mnóstwo atrakcji, są na początku swej ”pierwszej samodzielnej podróży”- ale już od początku każdy dba o zwiększenie zainteresowań przedszkolaków poprzez zajęcia z języka angielskiego, gimnastyki korekcyjnej, zajęć logopedycznych, zajęć taneczno-muzycznych i plastycznych.
Życzymy naszym podopiecznym uśmiechu- by towarzyszył im każdego dnia.

Przedszkole w Żuradzie

wrzesien przedszkole5

wrzesien przedszkole4

wrzesien przedszkole3

wrzesien przedszkole2

wrzesien przedszkole1

wrzesien przedszkole

 

 

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze