debata

Taką nazwę nosi nowy klub w olkuskiej Radzie Miejskiej. To już czwarte tego typu zrzeszenie.

Przewodniczącym nowego klubu jest Ryszard Ryza. Poza nim należą tam: Małgorzata Bień, Małgorzata Postołek, Henryk Gamrat i Michał Masłowski. Wcześniej wszyscy należeli do klubu Radnych PiS i Niezależni.

Przypomnijmy, że obecnie w radzie funkcjonują jeszcze trzy kluby. Klub Radnych Prawa i Sprawiedliwości i Niezależni tworzą teraz: przewodniczący Tomasz Zaborowski, Józef Filas, Michał Mrówka, Wojciech Ozdoba, Wojciech Panek. Jan Kucharzyk (przewodniczący), Janusz Dudkiewicz, Dariusz Kasprzyk, Ewa Kiełtyka oraz Wojciech Wadas to członkowie Klubu Radnych Ziemia Olkuska. Do Klubu Radnych „Razem dla Olkusza ponad podziałami”, który powstał we wrześniu, należą: przewodniczący Antoni Kwaśniewski, Apolinary Ćwięczek, Jarosław Gałka, Grzegorz Lipiński i Stanisław Łydka. Dwaj ostatni panowie należeli wcześniej do Klubu Prawa i Sprawiedliwości i Niezależnych.

Radny Grzegorz Tomsia, jak sam twierdzi, nie jest członkiem żadnego z wymienionych klubów.

 

55
Dołącz do dyskusji

Zaloguj się się aby komentować
avatar
500
55 Wątków
0 Odpowiedzi
0 Subskrybentów
 
Najbardziej aktywny
Najczęściej komentowany
0 Autorzy komentarzy
kleofas.......z_dystansemlwieur0009999widz... Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Młody
Młody

Dlaczego poseł Osuch nie potrafi tych PiSiorów zintegrować i w ryzach utrzymać – z lenistwa, ignoranctwa, czy słabości może – powinien przecież po ośmiu latach czegoś się od swoich mentorów nauczyć …

Razem dla Olkusza
Razem dla Olkusza

Niestety, poseł chciał ich utrzymać. Ale osoby te wybrały nazwę pis rozumianą jako Piaśnik i Spółka… Przykre, że tak się sprzedaje swoje zasady w imię prywatnych interesów.
Tu chodniczek, tam chodniczek… a dobro miasta leży i kwiczy.. 🙁

maks
maks

Pewnie dlatego odeszli bo z nawiedzonymi już nie mogli wytrzymać. Odeszły najlepsze nazwiska a została nic nieznacząca mizeria.

nie_lubię_ściemy
nie_lubię_ściemy

[quote name=”maks”]Pewnie dlatego odeszli bo z nawiedzonymi już nie mogli wytrzymać. Odeszły najlepsze nazwiska a została nic nieznacząca mizeria.[/quote]
co dla ciebie znaczy nawiedzony? To że nie zatrudnia członkow swoich rodzin w jednostkach urzedu?
A może to że nie zgadzają się na podwyzki ścieków, wody, wywozu nieczystosci ze wsi?
Może fakt, że nie zgodzili się na sprzedaz za bezcen terenu gdzie obecnie znajduje sie dukat?
Czy może piszesz o tym, że obnizyli skutecznie oplata adiacencką?
Zdajesz sobie sprawę co spowoduje, że 2 ostatnio powstale kluby nie zanegują żadnego pomysłu burmistrza?
a moze sam jestes jednym z nawiedzonych?

Oremef
Oremef

Zamysł radnych jest taki , aby te nieudolne rządy Piasnika raz wspierać a innym razem być wspieranym , zwróćcie uwagę na klub z radnym Cwieckiem i klub z radnym gamratem i bieniowa , ta trojka trzyma się razem a ich obecność w innych klubach to tylko PO to aby Piasnik miał wsparcie , zwyczajna ściema , dziwi tylko tak nieodpowiedzialny ruch bieniowej która to została przewodniczącą z poręki PiSu , o gamracie nie wspomnę , wstyd pani bieniowa i panie gamracie , ale wasz. Czas w tej radzie i lizo……..o burmiszczowi niedługo się skończy , pisowcy was rozlicza .

dfre
dfre

Partia w Olkuszu wyparowała. Zostały resztki. Tylko dwóch orłów nie da rady. A przecież niedoszły włodarz sprzedał się za stanowisko od włodarza, który wygrał. O tym nikt nie pisze ale pewnie niedługo zaczną.

stracony głos
stracony głos

Miną rok od wyborów i widać wyraźnie, że Roman Piaśnik nie nadaje się na burmistrza. Przed wyborami opowiadał mieszkańcom historie o swojej rzekomej walce z olkuskimi układami i głównie dzięki temu został wybrany. Co robi obecnie wszyscy widzimy. Wybór Romana Piaśnika był wielką pomyłką.

j23
j23

Mysle Panie Gamrat ze to pierwsza i ostatnia Pana kadencja w Radzie.
A nastanowisku przew.os.Centrum tyż nie masz pan co robic.

rączka rączkę myje
rączka rączkę myje

[quote name=”dfre”]Partia w Olkuszu wyparowała. Zostały resztki. Tylko dwóch orłów nie da rady. A przecież niedoszły włodarz sprzedał się za stanowisko od włodarza, który wygrał. O tym nikt nie pisze ale pewnie niedługo zaczną.[/quote]

Myślisz może o Łukaszu Kmicie (szefie PiS w Olkuszu i redaktorowi naczelnemu Pulsu Olkusza), który dzięki burmistrzowi Romanowi Piaśnikowi (byłemu przewodniczącemu olkuskiego SLD) dostał lukratywny stołek szefa Związku Komunikacji Międzygminnej?

oooooo
oooooo

No Bieniowa i Gamrat to orły intelektu 😆 Gamrat był takim wściekłym PiSowcem i rzucił swoje macierzyste środowisko? Dziwne . Szefem klubu trochę młodszy od sfinksa Ryza, były decydent na Hucie Katowice za komuny, Masłowski od międzywojennym mundurków ,ciekawe towarzystwo

ciekawy
ciekawy

a Ci klubowicze to dostają jakieś dodatkowe apanaże z tytułu przynależności do tych klubów i stowarzyszeń czy to to działalność społeczna czy towarzyska.?

MarkoPolo
MarkoPolo

Ale sobie pisiorkowi hejterzy punktują plusy pod swoimi komentującymi wypocinami. Szkoda na tych młodych hejterów bylo oddać głos. Te glosy z osiedla mlodych i pakuski są stracone. Na drugi raz nie wybierajcie nieudaczników.

ooooossssss
ooooossssss

[quote name=”rączka rączkę myje”][quote name=”dfre”]Partia w Olkuszu wyparowała. Zostały resztki. Tylko dwóch orłów nie da rady. A przecież niedoszły włodarz sprzedał się za stanowisko od włodarza, który wygrał. O tym nikt nie pisze ale pewnie niedługo zaczną.[/quote]

Myślisz może o Łukaszu Kmicie (szefie PiS w Olkuszu i redaktorowi naczelnemu Pulsu Olkusza), który dzięki burmistrzowi Romanowi Piaśnikowi (byłemu przewodniczącemu olkuskiego SLD) dostał lukratywny stołek szefa Związku Komunikacji Międzygminnej?[/quote]

Wszyscy to wiedzą. Łapał Tatar Tatarzyna a Tatarzyn za łeb trzyma.

Anioł Stróż
Anioł Stróż

Mazaniec- Bukowno.Pobocza!!!! Natychmiast!!! Bez nich nie wyrabiam.
Nieraz wygrywa Śmierć.

Theon
Theon

[quote name=”Anioł Stróż”]Mazaniec- Bukowno.Pobocza!!!! Natychmiast!!! Bez nich nie wyrabiam.
Nieraz wygrywa Śmierć.[/quote]

Idź przez las aniołku 🙂

Liberał
Liberał

Bardzo dobrze zrobili, że odeszli. Pewnie mieli już dość tego populizmu wyciekającego aż uszami pozostałym . Mieli ODWAGĘ i CHWAŁA im za to.

populiścii pieniacze
populiścii pieniacze

[quote name=”UMiG OLKUSZ”][quote name=”Liberał”]Bardzo dobrze zrobili, że odeszli. Pewnie mieli już dość tego populizmu wyciekającego aż uszami pozostałym . Mieli ODWAGĘ i CHWAŁA im za to.[/quote]
moderacja
Już bardziej wyrafinowanych bzdur to swiat nie słyszał. Ludzie nie wierzcie tym wichrzycielom co chcą przejąć Olkusz pomówieniami, oskarżeniami i krytykujący wszystko w koło tylko siebie nie. To są populiści i pozostałość po marzeniach jednego młokosa bycia super burmistrzem. Opluwanie innych to ich specjalność bo nic innego nie potrafią.

Młody
Młody

Pani Redaktor, skąd nagle wszędzie taka wysoka ilość ocen, czy to jakaś zmiana o której nie doczytałem ?

baca
baca

Najwyższy czas załatwić sprawę na wższym szczeblu. Kto opuszcza klub traci mandat.Czy posłów czy radnych wybiera się pod kątem programu danej partii a zmiany klubów świadczą tylko o olewaniu wyborców. Niech państwo radni pamiętają a szczególnie pan Lipiński pierwszy imigrant „ekonomiczny”

baca
baca

[quote name=”Oremef”] bieniowa .[/quote]

a z której to wsi Bieniowacomment image

Loża Masońska
Loża Masońska

[quote name=”owca”][quote name=”baca”]Najwyższy czas załatwić sprawę na wższym szczeblu. Kto opuszcza klub traci mandat.Czy posłów czy radnych wybiera się pod kątem programu danej partii a zmiany klubów świadczą tylko o olewaniu wyborców. Niech państwo radni pamiętają a szczególnie pan Lipiński pierwszy imigrant „ekonomiczny”[/quote]
SREBRNIKI ROMANA Z KASY URZĘDU MiG OLKUSZA podziałały i już jest NOWY KLUB KORYTNICZY DLA SAMYCH SWOICH Z POPRZEDNIEGO SYSTEMU BANDY KOMUSZEJ[/quote]

Pierwszym emigrantem ekonomicznym to był szef związku i parę osób z nim związanych. I tu mandaty w pierwszej kolejności powinny być oddane.

Tępić łobuzów
Tępić łobuzów

[quote name=”Loża Masońska”][quote name=”owca”][quote name=”baca”]Najwyższy czas załatwić sprawę na wższym szczeblu. Kto opuszcza klub traci mandat.Czy posłów czy radnych wybiera się pod kątem programu danej partii a zmiany klubów świadczą tylko o olewaniu wyborców. Niech państwo radni pamiętają a szczególnie pan Lipiński pierwszy imigrant „ekonomiczny”[/quote]SREBRNIKI ROMANA Z KASY URZĘDU MiG OLKUSZA podziałały i już jest NOWY KLUB KORYTNICZY DLA SAMYCH SWOICH Z POPRZEDNIEGO SYSTEMU BANDY KOMUSZEJ[/quote] Pierwszym emigrantem ekonomicznym to był szef związku i parę osób z nim związanych. I tu mandaty w pierwszej kolejności powinny być oddane.[/quote]Mandaty odebrane zakaz zajmowania stanowisk przez 25 lat miotła ,łopata taczka i zamiatać… Czytaj więcej »

elyta
elyta

Czyżby „sprzedajni” radni z gazetki „….” to ci co są zatrudnieni w związku.

rączka rączkę myje
rączka rączkę myje

[quote name=”elyta”]Czyżby „sprzedajni” radni z gazetki „puls” to ci co są zatrudnieni w związku.[/quote]

Jeśli to prawda to napisz, którzy radni piszący w … lub startujący z list PiSu oprócz Łukasza Kmity mają pracę w Związku Komunikacji Międzygminnej lub innych jednostkach powiązanych własnościowo lub biznesowo z gminą Olkusz?

pomówienia
pomówienia

[quote name=”JAK ZWYKLE”][quote name=”rączka rączkę myje”][quote name=”elyta”]Czyżby „sprzedajni” radni z gazetki „……” to ci co są zatrudnieni w związku.[/quote] Jeśli to prawda to napisz, którzy radni piszący w Pulsie Olkusza lub startujący z list PiSu oprócz Łukasza Kmity mają pracę w Związku Komunikacji Międzygminnej lub innych jednostkach powiązanych własnościowo lub biznesowo z gminą Olkusz?[/quote]moderacja Nie wydaje się by ta piątka, która odeszła miała jakieś umowy zlecenia, ponieważ oprócz jednego emeryta reszta jest od wielu lat zatrudniona na umowy o pracę ze standardami, które jeszcze wtedy obowiązywały czyli bez kumoterstwa, kolesiostwa i politycznych koneksji. Można sprawdzić w oświadczeniach majątkowych. A ten… Czytaj więcej »

Oremef
Oremef

[quote name=”pomówienia”][quote name=”JAK ZWYKLE”][quote name=”rączka rączkę myje”][quote name=”elyta”]Czyżby „sprzedajni” radni z gazetki „puls” to ci co są zatrudnieni w związku.[/quote] Jeśli to prawda to napisz, którzy radni piszący w Pulsie Olkusza lub startujący z list PiSu oprócz Łukasza Kmity mają pracę w Związku Komunikacji Międzygminnej lub innych jednostkach powiązanych własnościowo lub biznesowo z gminą Olkusz?[/quote]moderacjaNie wydaje się by ta piątka, która odeszła miała jakieś umowy zlecenia, ponieważ oprócz jednego emeryta reszta jest od wielu lat zatrudniona na umowy o pracę ze standardami, które jeszcze wtedy obowiązywały czyli bez kumoterstwa, kolesiostwa i politycznych koneksji. Można sprawdzić w oświadczeniach majątkowych. A ten… Czytaj więcej »

...
...

[quote name=”Oremef”][/quote] Jeśli to prawda to napisz, którzy radni oprócz Łukasza Kmity mają pracę w Związku Komunikacji Międzygminnej [/quote] [/quote] Nie wydaje się by ta piątka, która odeszła miała jakieś umowy zlecenia, ponieważ oprócz jednego emeryta reszta jest od wielu lat zatrudniona na umowy o pracę ze standardami, które jeszcze wtedy obowiązywały czyli bez kumoterstwa, kolesiostwa i politycznych koneksji. Można sprawdzić w oświadczeniach majątkowych. A ten post to zwykłe pomówienie i tylko może należeć do jednej grupy osób, które na kilometr śmierdzą populizmem.[/quote]Radni pracujący w jednostkach zależnych UMiG Olkusz , i ich rodziny 1. Małgorzata Bien 2.Michal Masłowski 3.Henryk Gamrat4.Malgorzata… Czytaj więcej »

o.ol.o.
o.ol.o.

[quote name=”…”][quote name=”Oremef”][/quote] j [/quote] [/quote] Nie wydaje się by ta piątka, która odeszła miała jakieś umowy zlecenia, ponieważ oprócz jednego emeryta reszta jest od wielu lat zatrudniona na umowy o pracę ze standardami, które jeszcze wtedy obowiązywały czyli bez kumoterstwa, kolesiostwa i politycznych koneksji. Można sprawdzić w oświadczeniach majątkowych. A ten post to zwykłe pomówienie i tylko może należeć do jednej grupy osób, które na kilometr śmierdzą populizmem.[/quote]Radni pracujący w jednostkach zależnych UMiG Olkusz , i ich rodziny 1. Małgorzata Bien 2.Michal Masłowski 3.Henryk Gamrat4.Malgorzata Postolek (ARMiR) 5.Corka Radnego Cwiecka 6. Jerzy Kwaśniewski 7. Grzegorz Lipiński 8. Janusz Dutkiewicz… Czytaj więcej »

Ciekawy
Ciekawy

Pytanie do redakcji przeglądu. Gdzie relacja z ostatniej sesji rady miejskiej na której burmistrz zaproponował podwyżki ? Przecież niezależne media powinny relacjonowac tak ważne dla mieszkańców wydarzenie?

biedni radni
biedni radni

Wszyscy radni umęczone bidoki powinni od burmistrza i starosty na ŚWIĘTA ORAZ NOWY ROK OTRZYMAĆ CO NAJMNIEJ 30000 ZŁ.Poświęcają swój czas dla Was niewdzięczniki.Powinniście się wstydzić gnębiąc tymi Waszymi komentarzami takich bezinteresownych zabiegliwych dobrych radnych.

cenzura
cenzura

Zapraszamy na Puls Olkusza, tam jest. Olkusz.tv nagrywał sesję i co i nic. Cisza…

[quote name=”Ciekawy”]Pytanie do redakcji przeglądu. Gdzie relacja z ostatniej sesji rady miejskiej na której burmistrz zaproponował podwyżki ? Przecież niezależne media powinny relacjonowac tak ważne dla mieszkańców wydarzenie?[/quote]

quwier
quwier

[quote name=”Ciekawy”]Pytanie do redakcji przeglądu. Gdzie relacja z ostatniej sesji rady miejskiej na której burmistrz zaproponował podwyżki ? Przecież niezależne media powinny relacjonowac tak ważne dla mieszkańców wydarzenie?[/quote] Mieszkańcy, pan burmistrz nie proponował podwyżki wody. Podwyżkę wody zaproponowały wodociągi. Z 5,8 miliona burmistrz wynegocjował do 3 milionów i to te miliony będą dopłacane z budżetu gminy. Po drugie jeżeli by radni nie zagłosowali za mniejszą taryfą to weszłaby głosami przeciwnymi taryfa większa. Tak skonstruowano prawo ale nie na poziomie gminy tylko ministerstwa. Żeby prawo zmienić powinni się zająć tym nasi posłowie. I po przeczytaniu wpisów nie traktujcie ich poważnie bo… Czytaj więcej »

św. Mikołaj
św. Mikołaj

[quote name=”cenzura”]Zapraszamy na Puls Olkusza, tam jest. Olkusz.tv nagrywał sesję i co i nic. Cisza…

[quote name=”Ciekawy”]Pytanie do redakcji przeglądu. Gdzie relacja z ostatniej sesji rady miejskiej na której burmistrz zaproponował podwyżki ? Przecież niezależne media powinny relacjonowac tak ważne dla mieszkańców wydarzenie?[/quote][/quote]

….to służy ludziom jako podpałka w piecach węglowych. Tak kończą informacje w im zawarte.

Młody
Młody

Cytuję quwier – „Mieszkańcy, pan burmistrz nie proponował podwyżki wody. Podwyżkę wody zaproponowały wodociągi. Z 5,8 miliona burmistrz wynegocjował do 3 milionów i to te miliony będą dopłacane z budżetu gminy.” Ale bzdury, a kto jest właścicielem wodociągów jak nie gmina, kto więc powołuje prezesa wodociągów, kontroluje – powołując członków rady nadzorczej i akceptuje jego poczynania, albo jak ten nie potrafi właściwie kierować wodociągami to go nie tylko natychmiast wymienia ale także zgłasza nieprawidłowości do prokuratora, jak nie burmistrz – radni też powinni być świadomi swoich kompetencji i odpowiedzialności jaką na siebie wzięli decydując o ubieganie sie o mandat w… Czytaj więcej »

???
???

[quote name=”baca”]Najwyższy czas załatwić sprawę na wższym szczeblu. Kto opuszcza klub traci mandat.Czy posłów czy radnych wybiera się pod kątem programu danej partii a zmiany klubów świadczą tylko o olewaniu wyborców. Niech państwo radni pamiętają a szczególnie pan Lipiński pierwszy imigrant „ekonomiczny”[/quote]
Czyli radni oraz posłowie są nic nieznaczącymi szablami szefa. Logika typowo PISowska.

!!!!
!!!!

[quote name=”???”][quote name=”baca”][/quote]
Czyli radni oraz posłowie są nic nieznaczącymi szablami szefa. Logika typowo PISowska.[/quote]

I prawdopodobnie, żeby to zmienić to już chyba dziesięciu na piętnastu z dawnego klubu i koalicji odeszło bo za bardzo sobie szanują swoje zdanie i ślubowanie na wierność mieszkańcom, niż partii i ich lokalnym „wodzom”.

zamilcz
zamilcz

[quote name=”Młody”]Cytuję quwier – „Mieszkańcy, pan burmistrz nie proponował podwyżki wody. Podwyżkę wody zaproponowały wodociągi. Z 5,8 miliona burmistrz wynegocjował do 3 milionów i to te miliony będą dopłacane z budżetu gminy.” Ale bzdury, a kto jest właścicielem wodociągów jak nie gmina, kto więc powołuje prezesa wodociągów, kontroluje – powołując członków rady nadzorczej i akceptuje jego poczynania, albo jak ten nie potrafi właściwie kierować wodociągami to go nie tylko natychmiast wymienia ale także zgłasza nieprawidłowości do prokuratora, jak nie burmistrz – radni też powinni być świadomi swoich kompetencji i odpowiedzialności jaką na siebie wzięli decydując o ubieganie sie o mandat… Czytaj więcej »

ytere8yo
ytere8yo

W tym wszystkim nie chodzi o bezinteresowność a to by swoich obstawić na tych stanowiskach w wodociągach, komunikacji, mok, ops, mosir i inne. Ale jest to nie możliwe, bo na tyle stanowisk to ci „zmiennicy” nie mają kadr. Proponuje obejrzeć film – folwark zwierzęcy to zobaczycie jak się to kończy.

Kabotyn
Kabotyn

A co? na to powie p’oseł nowoczesny Ryszard PETRU

Pakuska
Pakuska

Wodociągi wciąż wodociągi, czy ludzie naprawdę nie rozumiecie o co chodzi ? Tak jak Związek komunikacji PWiK to łakomy kąsek dla PiSiaczków Olkuskich ! Ileż miejsc do obsadzenia dla członków PiS! Wszystkich przecież do Komunikacji nie wstawią ! A dopłaty ? Do komunikacji budżet Olkusza dopłaca co roku 3 mln! Ale to jest ok bo tam już rządzi swój!

Fred
Fred

Co jest z tym miastem? człowiek czeka na mieszkanie a tu słyszy, że jeden młody „bo jest w radzie” dostaje mieszkanie bez kolejki! Rozumiem że ja i moje dzieci jesteśmy gorsi? Od młodych krawatowcow z rady!

Fred
Fred

dajcie juz spokoj. wszyscy kłamią żeby tylko brac pod siebie. szli do rady z wizją a teraz co. tylko narzekają że wszystko nie tak. przez rok nie zrobili nic oprócz brania naszej kasy i załatwiania sobie pracy.

Janusz
Janusz

[quote name=”zamilcz”][quote name=”Młody”]Cytuję quwier – „Mieszkańcy, pan burmistrz nie proponował podwyżki wody. Podwyżkę wody zaproponowały wodociągi. Z 5,8 miliona burmistrz wynegocjował do 3 milionów i to te miliony będą dopłacane z budżetu gminy.” Ale bzdury, a kto jest właścicielem wodociągów jak nie gmina, kto więc powołuje prezesa wodociągów, kontroluje – powołując członków rady nadzorczej i akceptuje jego poczynania, albo jak ten nie potrafi właściwie kierować wodociągami to go nie tylko natychmiast wymienia ale także zgłasza nieprawidłowości do prokuratora, jak nie burmistrz – radni też powinni być świadomi swoich kompetencji i odpowiedzialności jaką na siebie wzięli decydując o ubieganie sie o… Czytaj więcej »

LIPINSKY ha ha
LIPINSKY ha ha

[quote name=”Tępić łobuzów”][quote name=”Loża Masońska”][quote name=”owca”][quote name=”baca”]Najwyższy czas załatwić sprawę na wższym szczeblu. Kto opuszcza klub traci mandat.Czy posłów czy radnych wybiera się pod kątem programu danej partii a zmiany klubów świadczą tylko o olewaniu wyborców. Niech państwo radni pamiętają a szczególnie pan Lipiński pierwszy imigrant „ekonomiczny”[/quote]SREBRNIKI ROMANA Z KASY URZĘDU MiG OLKUSZA podziałały i już jest NOWY KLUB KORYTNICZY DLA SAMYCH SWOICH Z POPRZEDNIEGO SYSTEMU BANDY KOMUSZEJ[/quote] Pierwszym emigrantem ekonomicznym to był szef związku i parę osób z nim związanych. I tu mandaty w pierwszej kolejności powinny być oddane.[/quote]Mandaty odebrane zakaz zajmowania stanowisk przez 25 lat miotła ,łopata taczka… Czytaj więcej »

aga
aga

cyt…”Powierzając nam mandaty radnych, Mieszkańcy Gminy Olkusz obdarzyli nas swoim zaufaniem, wyrażając tym samym przekonanie, że spełnimy przyrzeczenie składane w czasie kampanii wyborczej”…Kolejni, którzy zostali radnymi wyłącznie dlatego, że startowali z list PiS. Gdyby nie to, ich osobiste „zasługi” były by pewnością niewiele warte, a przynajmniej nie na tyle, aby radnym zostać. Resztę zrobili wyborcy, wierząc że ich nie zawiodą. Zawiedli i to bardzo szybko. Za co i czym rozczarowali się tak bardzo, jako radni klubu PiS i komu chcą zamydlać teraz oczy płatnymi artykułami na łamach PO. Nie szkoda kasy na takie nędzne publikacje które niczego nie zmyją, tfu… Czytaj więcej »

Michał Anioł junior
Michał Anioł junior

[quote name=”aga”]cyt…”Powierzając nam mandaty radnych, Mieszkańcy Gminy Olkusz obdarzyli nas swoim zaufaniem, wyrażając tym samym przekonanie, że spełnimy przyrzeczenie składane w czasie kampanii wyborczej”…Kolejni, którzy zostali radnymi wyłącznie dlatego, że startowali z list PiS. Gdyby nie to, ich osobiste „zasługi” były by pewnością niewiele warte, a przynajmniej nie na tyle, aby radnym zostać. Resztę zrobili wyborcy, wierząc że ich nie zawiodą. Zawiedli i to bardzo szybko. Za co i czym rozczarowali się tak bardzo, jako radni klubu PiS i komu chcą zamydlać teraz oczy płatnymi artykułami na łamach PO. Nie szkoda kasy na takie nędzne publikacje które niczego nie zmyją,… Czytaj więcej »

DOnek
DOnek

radny Ozdoba został zatrudniony w zkgm a jego żonka w pgk…

SAMI SWOI
SAMI SWOI

[quote name=”DOnek”]radny Ozdoba został zatrudniony w zkgm a jego żonka w pgk…[/quote]

od niedawna w związku jest tez zatrudniona pani ktora przez parę lat roznosila puls do klatek po osiedlach.

widz...
widz...

Sprawdzić zatrudnienie w związku. Czy tam jest potrzeba zatrudniać te wszystkie osoby. Może panie burmistrzu tam też potrzeba poszukać oszczędności. Dopłacać parę milionów żeby utrzymywać być może niepotrzebne etaty.

lwieur0009999
lwieur0009999

[quote name=”Pakuska”]Wodociągi wciąż wodociągi, czy ludzie naprawdę nie rozumiecie o co chodzi ? Tak jak Związek komunikacji PWiK to łakomy kąsek dla PiSiaczków Olkuskich ! Ileż miejsc do obsadzenia dla członków PiS! Wszystkich przecież do Komunikacji nie wstawią ! A dopłaty ? Do komunikacji budżet Olkusza dopłaca co roku 3 mln! Ale to jest ok bo tam już rządzi swój![/quote]

A to tylko część, jest jaszcze urząd, mok, mosir, szkoły, przedszkola, ops i inne mniejsze.