O prawdziwym pechu może mówić złodziejaszek, który został zatrzymany do rutynowej kontroli drogowej przez olkuskich policjantów. Jak się okazało, fiat panda, jakim się poruszał, został skradziony przez niego kilka godzin wcześniej.

 

W poniedziałek jadącego drogą w Brzozówce w gminie Wolbrom kierowcę,, chcieli zatrzymać do kontroli drogowej policjanci. Mieszkaniec Katowic, zamiast się zatrzymać, dodał gazu i zaczął policjantom uciekać. Ci rzucili się za nim w pościg, który okazał się dla złodzieja tragiczny w skutkach. Po szeregu wykroczeń drogowych uciekinier zatrzymał się, ale na volkswagenie innego użytkownika drogi. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Nawet drogowa kraksa nie ostudziła jego chęci do ucieczki, bo po kolizji kontynuował unik przed policjantami i zaczął uciekać pieszo. Kondycja fizyczna mundurowych okazała się jednak lepsza i mieszkańca Katowic złapali. Stwierdzono, że mężczyzna wybrał się w podróż po okolicy ukradzioną w Rudzie Śląskiej pandą. Policjanci nie znaleźli wytłumaczenia dla tych występków i pozwolili ochłonąć drogowemu piratowi w olkuskim areszcie. Złodziejaszek będzie musiał wytłumaczyć się w sądzie ze złamania wielu paragrafów. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności i słona kara pieniężna.

10
Dołącz do dyskusji

Zaloguj się się aby komentować
10 Wątków
0 Odpowiedzi
0 Subskrybentów
 
Najbardziej aktywny
Najczęściej komentowany
0 Autorzy komentarzy
kenNagananorbi...internauta Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
...
...

[quote name=”norbi”]Wiem, bo widziałem. I nie chodzi o golfa, a o transportera.[/quote]
Kłamczuszek, kłamczuszek…

...
...

Norbi pracujesz … przepraszam źle się wyraziłem… nie pracujesz z nierobami?

ken
ken

[quote name=”internauta”]Dużo ludzi mówi że nieroby nie mogą sobie poradzić z nagminnymi kradzieżami paliwa na stacjach benzynowych. Mimo monitoringu zgłoszenia kradzieży są zawsze umarzane. A może to paliwo jest zdobywane dla ich potrzeb? Bo coś ostatnio często wożą dupska a zawsze narzekali na braki paliwa, zamiast chodzić na patrole piesze. Anglia bogatszy kraj a tam patroli pieszych jest bardzo dużo a u nas zero. Widzieliście kiedy patrol pieszy? Dlaczego nie widzieliście?[/quote]Ale z Was malkontenci! Jak kradną to narzekacie, jak kradną i łapią też narzekacie. Nigdy Wam się nie dogodzi. Jak w Anglii tak świetnie i kolorowo to trzeba było tam… Czytaj więcej »

norbi
norbi

Wiem, bo widziałem. I nie chodzi o golfa, a o transportera.

internauta
internauta

Dużo ludzi mówi że nieroby nie mogą sobie poradzić z nagminnymi kradzieżami paliwa na stacjach benzynowych. Mimo monitoringu zgłoszenia kradzieży są zawsze umarzane. A może to paliwo jest zdobywane dla ich potrzeb? Bo coś ostatnio często wożą dupska a zawsze narzekali na braki paliwa, zamiast chodzić na patrole piesze. Anglia bogatszy kraj a tam patroli pieszych jest bardzo dużo a u nas zero. Widzieliście kiedy patrol pieszy? Dlaczego nie widzieliście?

Nagana
Nagana

… no i czym się tutaj chwalić? Właściciel Pandy stracił auto dwa razy, raz podczas kradzieży, a drugi podczas, ha ha ha, „rutynowej kontroli” 😆 – i teraz w tej swojej Pandzie będzie mógł sobie urządzić co najwyżej kurnik, o przepraszam, kurniczek. Auto stracił także właściciel Golfa, krótko pisząc operacja się udała, tylko pacjent zmarł, ot, taką mamy superową olkuską policję :).

...
...

[quote name=”norbi”]A ja wiem, że była to olkuska drogówka[/quote]
Norbi to pochwal się skąd wiesz? Czy tylko wiesz a nie powiesz?

norbi
norbi

A ja wiem, że była to olkuska drogówka

...
...

Obawiam się że to nie olkuscy a wolbromscy. A co do ślepej kury to mam skojarzenia z pewnym prokuratorem Dariuszem.

internauta
internauta

Mam pytanie którzy to tacy bohaterscy policjanci? Możemy ich poznać?
Bo o policjantach olkuskich są bardzo złe opinie i może ci Panowie co tak się zaangażowali w skuteczny pościg podniosą wizerunek Policji. Zrobili w końcu co do nich należało… Czy może im się udało jak ślepej kurze ziarno? Chociaż to nie ważne, to też pozytywne światełko dla wizerunku.