Dłużec

Trzy osoby zostały ranne w wypadku drogowym, do którego doszło w sobotę (16.10. br.)  na drodze wojewódzkiej nr 794 w Dłużcu. Kierowca renault zderzył się czołowo z fordem. 

W sobotę około godziny 11.40 w Dłużcu doszło do zdarzenia drogowego z udziałem trzech samochodów osobowych: renault, fiata i forda.  Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący renault, jadąc od strony Wolbromia w kierunku Dłużca, podczas wyprzedzania fiata, wjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z fordem. Ranni w tym zdarzeniu zostali: kierowca renault oraz kierowca forda i jego pasażerka, którzy zostali przetransportowani do szpitala. Kierowcy pojazdów byli trzeźwi. Na miejscu wypadku pracował technik kryminalistyki. Obecnie trwają ustalenia  co do przyczyny i okoliczności tego zdarzenia. 

Policjanci apelują do kierowców o większą ostrożność i rozwagę, jazdę z prędkością dostosowaną do panujących na drodze warunków oraz własnych umiejętności. Pamiętajmy, aby na drodze nie podejmować  ryzykownych manewrów, które mogą doprowadzić do wypadków i kolizji. Jesienna aura i opady deszczu oraz panująca rano mgła, to trudny czas dla wszystkich użytkowników dróg. Zmiana aury wymusza zmianę techniki prowadzenia pojazdu, o czym wielu kierowców zapomina.

Komenda Powiatowa Policji w Olkuszu

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Dawid Petrus
Dawid Petrus (@dawidpetrus)
1 miesiąc temu

Proszę osoby poszkodowane w wypadku lub ich rodziny o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dawid Petrus tel.579925890

Marta Zielińska
Marta Zielińska (@martazielinska)
1 miesiąc temu

Poszkodowane osoby z forda lub ich rodzinę proszę o kontakt na email: marta1980@poczta.onet.eu