Milonki

Dwie osoby zostały ranne w wypadku drogowym, do którego doszło wczoraj (30.05. br.) na drodze powiatowej w Milonkach. Na skrzyżowaniu zderzyły się dwa samochody osobowe: Renault oraz  Audi.

Do zdarzenia doszło rano około godziny 12.40 na skrzyżowaniu w Milonkach. Jak wstępnie ustalili policjanci, kierowca Renault wjechał na skrzyżowanie i doprowadził do zdarzenia z Audi. Do szpitala zostali przewiezieni obaj kierowcy oraz trzej pasażerowie Renault. Kobieta w wieku 68-lat, została przetransportowana Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym do szpitala w Krakowie. Trzy osoby nie wymagały dalszej hospitalizacji. Na miejscu obecny był technik kryminalistyki. Pomocy udzielali strażacy, którzy przy użyciu specjalistycznego sprzętu wydobywali z pojazdu kierowcę audi. Teraz dokładne przyczyny i okoliczności tego wypadku wyjaśnia olkuska policja.

Policjanci przypominają, że przestrzeganie przepisów ruchu drogowego, stosowanie się do znaków oraz czujność i koncentracja to warunki bezpieczniej jazdy. Pamiętajmy, aby prędkość dostosować do warunków drogowych i atmosferycznych. Nie zapominajmy również o zasadzie ograniczonego zaufania w stosunku do innych użytkowników dróg.

KPP Olkusz

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Dawid Petrus
2 lat temu

Proszę osoby poszkodowane w wypadku lub ich rodziny o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dawid tel.579925890

Dorota
Dorota
2 lat temu

Rodzinę osób z renault proszę o wiadomość na email: DorWrb@wir.pl