Olkusz

Policjanci z Olkusza wyjaśniają przyczynę i okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj 27.05. br. w Pazurku. Na drodze wojewódzkiej 783 zderzyły się trzy samochody osobowe.

Do zdarzenia doszło około godziny 15 na drodze wojewódzkiej nr 783 w Pazurku niedaleko Olkusza. Jak wstępnie ustalili policjanci, kierująca renault, jadąc od Olkusza w stronę Wolbromia, z nieustalonych przyczyn zjechała na przeciwległy pas ruchu i uderzyła w bmw, a następnie w opla.

W wyniku tego zdarzenia obrażeń ciała doznały dzieci w wieku 3 i 10 lat, pasażerowie opla i renault. Dzieci trafiły do szpitala. Jedno z nich, 10-letni chłopiec nie wymagał hospitalizacji.  Kierowcy byli trzeźwi. Na miejscu obecny był technik kryminalistyki, który przeprowadził oględziny. Policjanci  będą wyjaśniać dokładnie przyczynę i okoliczności tego zdarzenia drogowego.  Na drodze trwały utrudnienia. Ruch odbywał się jednym pasem, aż do momentu usunięcia pojazdów z drogi.

Jeszcze tego samego dnia policjanci obsługiwali kolejne zdarzenie drogowe. W Kluczach na ulicy Szkolnej doszło do wypadku drogowego z udziałem samochodu osobowego i rowerzystki. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, 21-letni kierowca fiata najechał na rowerzystkę, która przewróciła się na jezdnię. W wyniku tego zdarzenia kobieta doznała urazu ręki i trafiła do szpitala.  Policjanci apelują o zachowanie ostrożności na drodze i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.

Komenda Powiatowa Policji w Olkuszu

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Dawid Petrus
Dawid Petrus
11 miesięcy temu

Proszę rodzinę dzieci o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dawid Petrus tel.579925890