Naszym gościem w studio był burmistrz Olkusza Dariusz Rzepka, z którym rozmawialiśmy o bieżących problemach miasta oraz krótko podsumowaliśmy kończącą się kadencję.

 

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
9 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Eewa
Eewa
10 lat temu

kliknij taką lupkę – u mnie jest w prawym górnym rogu, wpisz „piasny” i walnij entera. Mnie się wyszukał na 2 pozycji

Aadam
Aadam
10 lat temu

PODOBNO był wywiad z Wice starostą -gdzie on jest?

cicho-ciemny
cicho-ciemny
10 lat temu

a jak tam obligacje Olkusza na GPW wie ktoś ?

paulad.
paulad.
10 lat temu

Panie Burmistrzu kończ waść wstydu oszczędź. Tak jak napisał poprzednik – inwestycje bez pomysłu bardziej szkodzące niż wpływające na poprawę warunków życia mieszkańców – obwodnica przez osiedle powinna nosić nazwę im Dariusza Rzepki, tak żeby wszyscy pamiętali kto zrealizował tak absurdalny plan. Skatepark – miliony złotych ,,utopione” dosłownie i w przenośni, co można było podziwiać w ubiegłym tygodniu. Bezrobocie, bieda, brak perspektyw, miasto, które traci ludzi młodych i zdolnych bo nie widzą tu szans na swoją przyszłość. Panie Rzepka czy naprawdę jest się czym chwalić? Czy te milionowe kredyty, które będą spłacać nasze prawnuki to powód do dumy? Więcej samokrytyki życzę i mam nadzieję, że od listopada będzie miała Pan więcej wolnego czasu na przemyślenia….

Dyl_Sowizdrzał
Dyl_Sowizdrzał
10 lat temu

Pan Burmistrz mówił to co chciał i o czym chciał. Z wypowiedzi p. burmistrza jasno wynika, że On i radni funkcjonują w wirtualnej rzeczywistości, oderwani od realiów Olkusza z klapkami na oczach i stoperami w uszach. Zrobiono rzeczywiście dużo, można wręcz powiedzieć – za dużo. Za dużo, bo robiono najczęściej bez konsultacji z mieszkańcami, najczęściej wbrew ich oczekiwaniom. Obwodnica rzekoma, centralny parking olkuski na rynku, skatepark (stawpark) jak najdalej od zainteresowanych itd. …
Wszystko wg. widzimisię burmistrza . Nie jest istotna jakość, funkcjonalność, racjonalność lecz ilość, która ma być argumentem na korzyść Rzepki w nadchodzących wyborach.
To takie mydlenie oczu i oszukiwanie naiwnych. Pan burmistrz pracuje wyłącznie na siebie.

Młody
Młody
10 lat temu

A ja się skupiłem i wysłuchałem – ciepłe kluchy …

Selekt
Selekt
10 lat temu

Szkolny przykład polityka szkodnika. Dobrze że wybory za chwilę. A sukcesy na miarę polityka szkodnika.

Lokitoki
Lokitoki
10 lat temu

Pani Redaktor ! Przeglad Olkuski mając tak dwie wspaniałe Redaktorki jak Pani i Pani Wiola może troszkę odetchnąć , wywiady w której Pani jest prowadzącą ogląda sie z wielka przyjemnością , zastanawiam sie co takiego sie stało ze kilka lat temu przestała Pani pracować w PO , a co do Rzepki to brakuje tylko taśm , czy afery podsluchowej aby poczuł jakiekolwiek zagrożenie na brak reelekcji. Wszystko pięknie , wszystko cacy a Gdybyśmy wzięli statystyki mówiące o tym ilu młodych ludzi -i nie tylko – opuściło nasze miasto za chlebem ,zobaczyli opustoszałe ulice i brak perspektyw na przyszłość to z całą pewnością takiemu burmistrzowi powiedzielibyśmy zdecydowane NIE , czy dojrzeliśmy juz do takiej decyzji ? Zewsząd słychać głosy o uzdrowicielach , ale czy nie sa to głosy samych uzdrowicieli ? Olkusz potrzebuje zmian , potrzebuje świadomych decyzji ,to my wszyscy olkuszanie musimy byc przekonani ze czas tej ekipy dobiega końca , czas w którym prywatne interesy wiecej nie mogą mieć miejsca

wybaczcie prosze...
wybaczcie prosze...
10 lat temu

jestem pod wielkim wrażeniem uroku pani reporterki, Na treści rozmowy nie mogę sie skupić.A może o to chodziło ?