Rozmowa z Lidią Gądek – Posłanką na Sejm RP VIII kadencji. Jakie jest jej zdanie na temat lokalnego kryzysu ze skażoną wodą? Jak układa się jej współpraca z samorządowcami z naszego powiatu? Jak ocenia rolę kobiet w polskiej polityce? – Zapraszamy do obejrzenia wywiadu!

 

 

 

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
15 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
aadam
aadam
8 lat temu

Dość już niszczenia Polski – Chwasty się niszczy ,

Pepin maleńkij- Tisz
Pepin maleńkij- Tisz
8 lat temu

… CYTUJĘ KOŃCÓWKĘ WPISU #2 JAKUB / … Jako wasza posłanka jestem z wami. Kogo pani Gondek ma na myśli? Jeżeli także mnie to ja zdecydowanie protestuję. Proszę beze mnie. Absolutnie nie zgadzam się!!! OBEJDZIE SIĘ. I na przyszłość także. No trzeba mi. Jeszcze tego by brakowało. Ha, ha, ha, ha, ha. a TAK Z GRZECZNOŚCI TO UWAŻAM, ŻE NALEŻAŁOBY MNIE ZAPYTAĆ. Zresztą pytanie też by nic nie dało. Bo ja po prostu nie życzę sobie, i już. A jak by to powiedział ten z Gdańska: Nie chcem i proszę się ode mnie odczepić. Jasne!!! pytam jasne? No to wszystko.

Krok w Krok
Krok w Krok
8 lat temu

A ja mam pytanko. Czy była już przymiarka nowych broszek do szyfonowych bluzeczek. Bo takie też były przywdziewane na różne okoliczności. Materiał szyfonowy będzie miał trudności w zachowaniu sztywności, będzie ulegał prawu grawitacji tych metalowych przedmiotów – czytaj brocha, broszka – Proponuję zatem zaniechania ubierania szyfonowych kreacji, przynajmniej na czas trwania kadencji Pani Premier. Zresztą moim zdaniem będzie jej to nadzwyczajniej głęboko obojętne.

wielbicielka L.G.
wielbicielka L.G.
8 lat temu

Pani Lidio, niech się Pani przepisze do Nowoczesnej do….. Swetru. Poradzi sobie Pani, skoro może być Pani a to u księdza na poświęceniu krzyża w lesie k. Domaniewic a to głosować za in vitro. Wszystko da się pogodzić diabłu ogarek i panu Bogu świeczkę. Proponuję aby „naświetlać twarz” w roku wyborczym najlepiej. Zresztą super to Pani wychodzi jest Pani na każdej wiejskiej imprezie i tu i tam…. byle załatwić kasiorkę. Serio radzę…. banksterka już nie popiera PO teraz w modzie jest nowoczesna…. a Pani poseł jest taka nowoczesna…..

itttiii
itttiii
8 lat temu

Bardzo nudny wywiad, nic nie wnosi.

Jak rozmowa w teleranku

ixik
ixik
8 lat temu

Jaka partia taka i pani poseł.

Fredek
Fredek
8 lat temu

[quote name=”ulka”]Zaproście Osucha zobaczymy jak sobie poradzi z problemami naszej ziemi olkuskiej. Chcę to usłyszeć. Może jeden na jeden z p. Gądek.[/quote]
Cóż z tego że ona gładka w gadce. Efekt jakiś dla ludzi ktoś widział tego gadania?

Euzebiusz.
Euzebiusz.
8 lat temu

Nie jestem zwolennikiem PO ale Pani Lidia Gądek dobrze sobie radzi na wizji i wie o czy mówi. Jestem ciekaw jakby sobie poradził Pan od kolei ponaddźwiękowych. Chyba by było wicie, widzicie i zobaczy sie. A na koniec atak na władze samorządowe.

popo
popo
8 lat temu

FIta mówi jakby z kosmosu. Co macie z dźwiekiem?

mixer
mixer
8 lat temu

A Kmita się znowu schował. Z al.1000lecia wyparował do grodu Kraka.

Koniec świata
Koniec świata
8 lat temu

[quote name=”W rozkroku”]Ktoś kiedyś powiedział, że pani P/Osłanka Gądek szybko zmieni barwy polityczne i miał rację. Nie ma czerwonych korali, ale jest zaczepiona na garsonce BROSZKA. Co to oznacza?. Ze pierwszy kroczek postawiony. Rzucamy korale idziemy w brochy.[/quote]
Przecież Ci pisałem wcześnie co?na to POwiedział by o rokowaniach w/w pani lekarki dr.KRZAK zasłużony(ordynator psychiatri)

W rozkroku
W rozkroku
8 lat temu

Ktoś kiedyś powiedział, że pani Gondek szybko zmieni barwy polityczne i miał rację. Nie ma czerwonych korali, ale jest zaczepiona na garsonce BROSZKA. Co to oznacza?. Ze pierwszy kroczek postawiony. Rzucamy korale idziemy w brochy.

krach
krach
8 lat temu

Odpowiedzialność za upadek olkuskiej prawicy ponosi Pan O. i Pan K.

ulka
ulka
8 lat temu

Zaproście Osucha zobaczymy jak sobie poradzi z problemami naszej ziemi olkuskiej. Chcę to usłyszeć. Może jeden na jeden z p. Gądek.

Młody
Młody
8 lat temu

W podtekstach Jackowi Osuchowi przyganiała – czy Pan redaktor zamieści podobny z nim wywiad …