bieg_bukowno_2012

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bukownie, Urząd Miejski w Bukownie i UKS „Kusy” zapraszają do wzięcia udziału w X Jubileuszowym Biegu o Puchar Burmistrza Miasta Bukowno. Bieg odbędzie się 24 czerwca 2012 o godz. 17.00. Start na stadionie MOSiR – u w Bukownie.

Koszulka, piękny medal, ciepły posiłek, napoje na trasie i mecie, a dla najlepszych nagrody pieniężne oraz doping rzeszy kibiców – to wszystko czeka na przybyłych do Bukowna miłośników biegania. Zapraszamy biegaczy z całymi rodzinami. Po biegu odbędzie się festyn i występ zespołu „ŁZY”. Tegoroczny bieg organizowany jest w ramach obchodów 50-lecia Miasta Bukowno.

Biegacze rywalizować będą w kategorii generalnej kobiet i mężczyzn, w 10 kategoriach wiekowych oraz w kategorii mieszkańcy Bukowna.
Wśród osób, które ukończą bieg, rozlosowany zostanie telewizor 3D, a wśród biegających mieszkańców Bukowna nagroda ufundowana przez firmę KANITA.

Zgłoszenia do biegu można dokonać przez internet na adres www. bukowno.pl i www.maratonypolskie.pl Za zgłoszenie uważa się wypełnienie formularza, akceptację regulaminu i dokonanie opłaty startowej w wysokości 30 zł na konto organizatora. Opłata w dniu biegu wynosi 50 zł.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze