sm herb fotm

19.10.2012 r. – w godzinach południowych strażnicy ustalili, że wałęsający się już drugi dzień po ulicy Skalskiej pies husky wybiega z jednej z pobliskich posesji. Właściciela ukarano mandatem oraz zobowiązano do właściwego nadzoru nad zwierzakiem.

22.10.2012 r. – rano na placu przy ulicy Składowej zebrała się grupa młodzieży. Młodzi mężczyźni i kobiety ostentacyjnie spożywali alkohol. Okoliczni mieszkańcy wezwali Straż Miejską. Nałożono mandaty karne.

 

24.10.2012 r. – rano strażnicy ujawnili w jednym z kiosków przy ulicy Króla Kazimierza Wielkiego sprzedaż papierosów na sztuki. Obowiązujące przepisy zabraniają takiego procederu. Sprzedawca został ukarany mandatem.

W dniu 24.10.2012 r. zakończył się prowadzony przez Straż Miejską  jesienny przegląd ładu i porządku na osiedlach Słowiki i Glinianki. Następne osiedla przewidziane do kontroli od 29.10.2012 r. to Pakuska i Czarna Góra.

2
Dołącz do dyskusji

Zaloguj się się aby komentować
2 Wątków
0 Odpowiedzi
0 Subskrybentów
 
Najbardziej aktywny
Najczęściej komentowany
0 Autorzy komentarzy
Młodyprzechodzień Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Młody
Młody

„W dniu 24.10.2012 r. zakończył się prowadzony przez Straż Miejską jesienny przegląd ładu i porządku na osiedlach Słowiki i Glinianki. Następne osiedla przewidziane do kontroli od 29.10.2012 r. to Pakuska i Czarna Góra.”

no więc jak ten ład i porządek wygląda …

przechodzień
przechodzień

[quote name=”tekst”] W godzinach południowych strażnicy ustalili, że wałęsający się już drugi dzień po ulicy Skalskiej pies husky wybiega z jednej z pobliskich posesji. Właściciela ukarano mandatem oraz zobowiązano do właściwego nadzoru nad zwierzakiem.[/quote]
Szanowna Strażo Miejska. Od pewnego czasu wałęsa się po Przeglądzie niejaki rebeliant, realista, AAdam, ania, gosia i ola w jednym. Czy nie można by ukarać mandatem urzędującego przy ulicy Szpitalnej pana tego wypuszczonego bez smyczy i bez kagańca rebelianta?