gim.4 rajd z matematyka 2

Już po raz dziewiąty Gimnazjum nr 4 w Olkuszu zorganizowało rajd „Z matematyką wędrujemy po regionie” przeznaczony dla uczniów klas VI szkół podstawowych.

Trasa rajdu prowadziła ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Olkuszu przez Parcze, Czarny Las do Rabsztyna, a następnie na osiedle Słowiki. W rajdziegim.4 rajd z matematyka 1 uczestniczyło 53. uczniów z pięciu szkół podstawowych naszej gminy (SP nr 2, SP nr 5, SP nr 6, SP w Zedermanie, SP w Braciejówce). Na trasie uczniowie otrzymali informacje o przyrodzie, historii i dniu dzisiejszym regionu oraz rozwiązywali zadania matematyczne, odpowiadali na pytania przyrodnicze i pytania o gminie Olkusz.

 

W klasyfikacji łącznej wygrała drużyna „Zgrane szósteczki” z SP nr 6 w Olkuszu – opiekun Janina Skipiała, drugie miejsce zajęła drużyna „Błysk” z SP w Zedermanie – opiekun Monika Wiktor, a trzecie miejsce drużyna „Żbiki” z SP nr 5 w Olkuszu – opiekun Beata Kocjan.

Wszyscy uczestnicy rajdu otrzymali foldery o regionie i drobne upominki przekazane przez Wydział Promocji Urzędu Miasta i Gminy w Olkuszu. Organizatorami rajdu byli nauczyciele z Gimnazjum nr 4 w Olkuszu – Ewa Witkowska, Urszula Słaby i Renata Oleksak – Cieślik.

gim.4 rajd z matematyka 3 gim.4 rajd z matematyka
0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
liczydło
liczydło
11 lat temu

A co takiego liczyliście, matematycy? Kaplice, kapliczki i kościoły? 😆 😆