arimr logo

Zarejestruj Koło Gospodyń Wiejskich już teraz, a do 27 grudnia złóż wniosek o wypłatę pomocy na start. Biura powiatowe Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa zapraszają do rejestracji wszystkie koła gospodyń wiejskich, które zainteresowane są możliwością zyskania osobowości prawnej oraz ubiegania się o pomoc finansową.

Warunkiem otrzymania do 5 tysięcy złotych wsparcia na start jest złożenie wniosku o rejestrację jak najszybciej, najlepiej do 14 grudnia. Do 27 grudnia trzeba będzie złożyć wniosek o wypłatę pieniędzy. To gwarancja otrzymania wsparcia.

 

Trzy kroki do uzyskania wsparcia dla Koła:

  • Zgłoś swoje koło w ARiMR poprzez złożenie listy wszystkich członków Koła wraz z wnioskiem o wpis do rejestru w biurze powiatowym.
  • Otrzymawszy decyzję o rejestracji, załóż konto bankowe.
  • Do 27 grudnia wróć do biura powiatowego ARiMR, by złożyć wniosek o przyznanie pomocy. Pieniądze wypłacane będą niezwłocznie po wydaniu decyzji o jej przyznaniu.

Ustawa ma na celu podniesienie rangi Kół poprzez nadanie im osobowości prawnej oraz wsparcie finansowe, które umożliwi rozwój ich działalności.

Szczegółowe informacje u pełnomocników ds. KGW w każdym biurze powiatowym ARiMR oraz na stronie www.arimr.gov.pl oraz facebook.com/MalopolskiARiMR/

ARiMR

Dołącz do dyskusji

Zaloguj się się aby komentować
  Subskrybuj  
Powiadom o