zd logo

Znamy nazwisko następcy Pawła Pacunia na stanowisku dyrektora Zarządu Drogowego w Olkuszu. Jest nim Marcin Musiałowski.

Niedawno Paweł Pacuń objął funkcję zastępcy burmistrza Olkusza ds. komunalnych.

Starosta Paweł Piasny zdecydował, że pełniącym obowiązki dyrektora Zarządu Drogowego będzie jeden z dotychczasowych kierowników tej instytucji.

 

Szef powiatu podkreśla, że nominacja ta jest zgodna z polityką oszczędnościową prowadzoną przez powiat. – Nie ma potrzeby szukać na stanowisko dyrektora kogoś „ z zewnątrz”. Marcin Musiałowski zna pełny zakres zagadnień, jakimi zajmuje się Zarząd Drogowy, posiada też niezbędną wiedzę do sprawowania nowej funkcji – uzasadnia swój wybór Paweł Piasny.  

 

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
11 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
ona
ona
7 lat temu

[quote name=”adaś”]”Czy niedobrze byłoby nawet podczas rekrutacji wewnętrznej przeprowadzać konkursów?” Przecie, wiadomo nie od dziś, że w Zarządzie drogowym nie ma realnych przyjeć z konkursami…wygrywa rodzina i znajomy. proste![/quote]
Oj to się mylisz ,w tm przypadku nie ma nic wspólnego rodzina i znajomość, także nie wiesz nie znasz człowieka to się nie wypowiadaj!!!!!!

Gucio
Gucio
7 lat temu

Co się stało z naszym tzn. Olkuskim Ferrari do łatania dziur w drodze?
Czy zakup się zwrócił?

adaś
adaś
7 lat temu

„Czy niedobrze byłoby nawet podczas rekrutacji wewnętrznej przeprowadzać konkursów?” Przecie, wiadomo nie od dziś, że w Zarządzie drogowym nie ma realnych przyjeć z konkursami…wygrywa rodzina i znajomy. proste!

rzepa
rzepa
7 lat temu

[quote name=”ok”]Czy niedobrze byłoby nawet podczas rekrutacji wewnętrznej przeprowadzać konkursów?[/quote]
Pewnie – stróż z operatorem koparki złożyłby aplikacje.

majk
majk
7 lat temu

Zarząd Drogowy do likwidacji, tak jak zrobili w Oświęcimiu. Utworzyć w ramach budynku starostwa Wydział Drogowy i sprawa załatwiona, a jakie oszczędności.

Pytaniec
Pytaniec
7 lat temu

A ja się pytam…po jaką cholerę nam w mieście takie ustrojstwo jak Zarząd Drogowy? Po co? Jeden lepszy od drugiego, pieniądze biorą, a nic nie robią, poza braniem naszych pieniędzy! Zawsze rozbraja mnie koleś ograniczony umysłowo…chyba jaki kierownik, co zawsze łazi ze słuchawka bluetooth w uchu i stara się miotać tymi, którzy wszystko odwalają za niego, mam na myśli ekipę, która tam coś robi za marne grosze, bo robi na ulicy! Tam nawet nie potrafili upilnować wykonawcy drogi 1000-lecie, pod nosem tych urzędasów! oni kładli asfalt w deszcz, a te tępaki patrzyły i nic z tego! Ludzie petycja- kto jest za rozwiązaniem tej nikomu nie potrzebnej instytucji???! jak kiedyś byłem zgłosić dziury w drodze, to szyderczo odpowiedzieli, ze tak ma być!

Wacek z OLKUSZA
Wacek z OLKUSZA
7 lat temu

[quote name=”mieszkaniec OLKUSZA”]DRODZY MIESZKAŃCY nie piszcie dla przeglądo olkusza żadnych komentarzy,bo to jest fajans.[/quote]
TAK ROBIĄ PAJACE z przeglądu olkusza 😛 :-* :sigh: 🙄 😡

eellllffff
eellllffff
7 lat temu

Wszystko to, jedna wielka bryndza.

mieszkaniec OLKUSZA
mieszkaniec OLKUSZA
7 lat temu

DRODZY MIESZKAŃCY nie piszcie dla przeglądo olkusza żadnych komentarzy,bo to jest fajans.

ok
ok
7 lat temu

Czy niedobrze byłoby nawet podczas rekrutacji wewnętrznej przeprowadzać konkursów?

info
info
7 lat temu

Brawa dla starosty, dobra decyzja. Potrzebujemy we władzach ludzi spoza układów.