Olkusz

18 marca w Miejskim Ośrodku Kultury spotkały się pary, które w ubiegłym roku obchodziły jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego. Z tej szczególnej okazji burmistrz Roman Piaśnik złożył bohaterom dnia serdeczne życzenia. W czasie uroczystych obchodów Złotych Godów małżonkowie otrzymali medale przekazane przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę.

W uroczysty nastrój jubilatów wprowadził występ Quartetu Smyczkowego działającego przy Miejskim Ośrodku Kultury w Olkuszu.

– Iść przez życie w pojedynkę bardzo trudno, ale przeżyć pół wieku razem w miłości, zgodzie, w szczęściu i nieszczęściu to ogromna sztuka. Dlatego gratuluję Wam z całego serca tej niecodziennej umiejętności bycia razem i życzę, aby dalsze Wasze życie upływało w zdrowiu, radości oraz wdzięczności najbliższych – mówił Roman Piaśnik, burmistrz Olkusza wyrażając uznanie dla par obchodzących ten piękny jubileusz.

Po odznaczeniu wszyscy zgromadzeni odśpiewali tradycyjne „Sto lat!”. Jubilaci, oprócz licznych gratulacji oraz prezydenckiego medalu, otrzymali również kwiaty oraz komplety zdrowotnej pościeli.

Więcej zdjęć znajduje się na naszym profilu na facebooku tutaj: https://www.facebook.com/olkuszsrebrnemiasto/posts/2239769682845527

UMiG Olkusz

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze