1

Artykuł sponsorowany
Chrupiące chleby z tradycyjnego wypieku, aromatyczne ciasta i smaczne desery zwabiły setki wielbicieli dobrego pieczywa, którzy odwiedzili stoisko Złotego Rogu zorganizowane w ramach Jarmarku Rękodzieła i Produktów Lokalnych podczas Święta Srebra – Dni Olkusza 2019.

– Dziękujemy mieszkańcom Olkusza i przybyłym gościom za tak liczne odwiedziny naszego stoiska. Cieszymy się, że mogliśmy osobiście porozmawiać z naszymi klientami o ich ulubionych produktach i poczęstować naszymi flagowymi wypiekami oraz nowościami. Zapraszamy do naszych sklepów, gdzie każdego dnia oferujemy pełną gamę produktów – chleby i bułki rzemieślnicze oraz wykonane według tradycyjnych przepisów ciasta oraz eleganckie torty na wielkie okazje. W większości naszych punktów można kupić pieczone na miejscu bułki z niemrożonego, świeżego ciasta. Dzięki wykorzystywanej przez nas technologii odpieku, pieczywo jest zawsze świeże, chrupiące i zachowuje pełne wartości odżywcze – zachęcają właściciele Piekarni Złoty Róg, rodzina Jochymków.

2

Ogromnym zainteresowaniem uczestników Święta Srebra cieszył się tradycyjny chleb na zakwasie ze smalcem oraz ogórkiem, a także jabłeczniki, ciasta drożdżowe i serniki. Nie mogło zabraknąć degustacji ulubionych ciast olkuszan oraz aromatycznej kawy, którą na co dzień można kupić w większości sklepów Złoty Róg.

3

Odwiedziny stoiska były również okazją do zapoznania się z metodami wypieku chleba, który stanowi jeden z najważniejszych składników codziennego posiłku. W ofercie Złotego Rogu można znaleźć zarówno tradycyjne chleby, jak również wyjątkowe pieczywo z ziarnami, wypiekane według autorskiej receptury.

4

Od prawie 30 lat chleby z Piekarni Złoty Róg goszczą nie tylko w olkuskich domach, ale również w innych miastach regionu. Wykonane z naturalnych składników wypieki, zdobyły serca amatorów dobrego smaku, dbających o różnorodną dietę każdego dnia.

Do zobaczenia w sklepach ZŁOTY RÓG! {jcomments off}

Piekarnia Złoty Róg

5

6

7

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze