paragraf-blacha

Olkuscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o pobicie 42-letniego olkuszanina. Następstwem odniesionych obrażeń była śmierć mężczyzny.

13 maja br. około godziny 13:30, pracownik pogotowia ratunkowego powiadomił dyżurnego olkuskiej komendy o nagłym zgonie 42-letniego mieszkańca Olkusza. Mężczyzna zmarł w swoim mieszkaniu. Ustalono, że śmierć mężczyzny mogła być spowodowana jego pobiciem w dniu poprzednim. Decyzją prokuratora ciało zabezpieczono do badań w Zakładzie Medycyny Sądowej w Krakowie.

Olkuscy kryminalni, po żmudnych czynnościach operacyjnych, 14 maja zatrzymali mężczyznę podejrzanego o pobicie olkuszanina. Był nim 29-letni mieszkaniec Olkusza. Mężczyźnie przedstawiono zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, którego następstwem była śmierć człowieka. Sąd tymczasowo aresztował podejrzanego na 3 miesiące. Grozi mu 12 lat więzienia. Prokuratura Rejonowa w Olkuszu wszczęła w tej sprawie śledztwo.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
11 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
zniesmaczony
zniesmaczony
10 lat temu

ktoś z redakcji to czyta te komentarze, czy tak sobie każdy wpisuje co mu się podoba? piwko, bar, ploteczka … jak już zamieszczacie informacje o tragicznej smierci człowieka, to chociaż mielibyście na tyle przyzwoitości, żeby debilnych komentarzy nie zamieszczać, a jeśli już ktoś coś głupiego napisze (ludzie są jacy są) to usunąć

beny
beny
10 lat temu

[quote name=”Józef S.”]Przy piwku w barze x usłyszałem ze biło go trzech a tu prasa podaje że aresztowano jednego więc jak to jest?
Józef[/quote]
Jak ostatnio przy piwku w barze siedziałem to słyszałem, że za halą kosmici człowieka uprowadzili. Nie no, wieści masz z pierwszej ręki. A może od tych trzech co go lało?

jonek speed
jonek speed
10 lat temu

jedna (moderacja) go kopnął klient sie przewrócił bo był mocno wstawiony,uderzył głową o beton,nie chciał jechac do szpitala gdy pogotowie chciało go zabrac i sie wykończył.

Józef S.
Józef S.
10 lat temu

A co z pogotowiem? przyjechało opatrzyło i pojechało nie biorąc pobitego na obserwację?!
Józef S.

Józef S.
Józef S.
10 lat temu

Przy piwku w barze x usłyszałem ze biło go trzech a tu prasa podaje że aresztowano jednego więc jak to jest?
Józef

misiek
misiek
10 lat temu

napiszcie jak to bylo bo znam gostka

normalny
normalny
10 lat temu

dresy ze słowików to dno społeczne ! mordercy !

federalny
federalny
10 lat temu

ale najgorsze jest to że gdyby ten facet przeżył to temu skurwys.. nic by nie zrobiono ;(

paula
paula
10 lat temu

pogotowie udzieliło pomocy mimo,że był pod wpływem alkoholu. Trzymaj się Arku ! (moderacja) nie sztuką jest pobić kolesia co ledwo trzyma sie na nogach.

LSD
LSD
10 lat temu

Czemu nie napisali nic o tym że po pobiciu przyjechala karetka ale nie udzielila pomocy gdyż poszkodowany był pod wplywem alkoholu

koleżanka
koleżanka
10 lat temu

Aro… trzymaj się tam na górze!!! Oby sprawcy ponieśli odpowiednio zasłużoną karę!!! byłeś fantastycznym kolegą!!!