obwodnica zagaje

W minioną sobotę na skrzyżowaniu DK 94 z obwodnicą Olkusza doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Kierowca volkswagena passata wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle i uderzył w jadącego w stronę Krakowa fiata ideę.

Wszystko wskazuje na to, że w tym przypadku zawinił 21-letni mieszkaniec Podlipia kierujący passatem, przejeżdżając przez skrzyżowanie od strony ul. Zagaje. Najprawdopodobniej zignorował czerwone światło, czego skutkiem było zderzenie z prawidłowo jadącym fiatem, za kierownicą którego siedziała 44-letnia kobieta z Ożarowic. Oboje kierowcy z ogólnymi obrażeniami ciała zostali przewiezieni do olkuskiego szpitala. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Na miejsce zdarzenia przyjechał technik kryminalistyki. Zabezpieczył ślady, zrobił zdjęcia i sporządził stosowny szkic sytuacyjny. Trwa policyjne dochodzenie w sprawie.

Krótki film z momentem zderzenia obu pojazdów dostępny jest TUTAJAutor nagrania: Robert Kurbiel.

Fot. KPP Olkusz

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Rafał
Rafał
5 lat temu

nagrana scena wypadku 3 minuta.5 sekunda (powinno się otworzyć w dobrym momencie)
https://www.youtube.com/watch?v=etswSC64MR0#t=185

kierownica
kierownica
5 lat temu

[quote name=”kierownica”]Nikt jeszcze nie zauważył, że światła na tym skrzyżowaniu nie są ze sobą zsynchronizowane? Wyjeżdżając z wolbromskiej obwodnicy i skręcając w stronę Olkusza zielone światło jest równocześnie na pasie jadących od strony Krakowa.[/quote]
Nawet nie przyznaj się, że jesteś kierowcą. Tam jest TYLKO zielona strzałka

kierownica
kierownica
5 lat temu

Nikt jeszcze nie zauważył, że światła na tym skrzyżowaniu nie są ze sobą zsynchronizowane? Wyjeżdżając z wolbromskiej obwodnicy i skręcając w stronę Olkusza zielone światło jest równocześnie na pasie jadących od strony Krakowa.

Stasiek
Stasiek
5 lat temu

Gdy by na mnie trafił ten gość z Podlipia,to na miejscu bym go wysłał wiadomo gdzie?,a tak to pewnie mecenasi będą działać. .Ubezpieczalnia wypłaci odszkodowanie,a niewinna kobieta poniesie odpowiedzialność i straty za ten wypadek, bo poco akurat o tym czasie jechała przez OLKUSZ i naraziła gościa z Podlipia na utratę też zdrowia.