1 listopada przypada uroczystość Wszystkich Świętych. Zgodnie z tradycją w tym dniu odwiedzamy groby najbliższych, pamiętając też o tych, którzy zginęli walcząc o wolną Polskę. W tym roku olkuski cmentarz odwiedziły tysiące osób, wśród nich niecodzienny gość, Prezydent RP Andrzej Duda.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
15 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
iTi
iTi
6 lat temu

Jak możecie pisać że prezydent Duda to taki dobry prezydent skoro dopiero wlazł na tron,trzeba go ocenić po tym co zrobi dla kraju za 2 lub 4 lata.a nie już po miesiącu prezydentury wychwalać go pod niebiosa jaki to dobry,może go świętym zróbcie ,będziemy się modlić do niego, 🙂

Młody
Młody
6 lat temu

[quote name=”stary”][quote name=”Młody”]”Macewy z ogrodzenia przeniesione na cmentarz w Olkuszu”

Onet wie a Przegląd nie …[/quote]

nie tylko onet, wczoraj był też materiał w tv Kraków.
tzn. że Przegląd wie lepiej…[/quote]

Pewnie o wizycie Prezydenta w Olkuszu Przegląd też wiedział i PiSiorom nie powiedział …

stary
stary
6 lat temu

[quote name=”Młody”]”Macewy z ogrodzenia przeniesione na cmentarz w Olkuszu”

Onet wie a Przegląd nie …[/quote]

nie tylko onet, wczoraj był też materiał w tv Kraków.
tzn. że Przegląd wie lepiej…

Młody
Młody
6 lat temu

„Macewy z ogrodzenia przeniesione na cmentarz w Olkuszu”

Onet wie a Przegląd nie …

Felik3
Felik3
6 lat temu

Niewiem po jest ten puls Olkusz ją tam nic nie piszą .

obserwatorka
obserwatorka
6 lat temu

[quote name=”jan”]Wstyd,wstyd,wstyd zeby paru groszy na kwiaty na groby żołnierzy nie było,koniec roku się zbliża to oszczedności sie przydadzą na premie i nagrody dla urzedasów.[/quote]
Oj, wstyd… Ileż mogło kosztować te kilkadziesiąt donic z chryzantemami? 1,5 tys. złotych? może 2 tys… To były w tym dniu – na olkuskim cmentarzu – chyba jedyne groby bez kwiatów…

jan
jan
6 lat temu

Wstyd,wstyd,wstyd zeby paru groszy na kwiaty na groby żołnierzy nie było,koniec roku się zbliża to oszczedności sie przydadzą na premie i nagrody dla urzedasów.

miał33
miał33
6 lat temu

a w pulsiku żadnej wzmianki. chyba nie mają materiału. wybory się skończyły to można pospać.

Romek
Romek
6 lat temu

Jakby nasi miejscowi populiści wiedzieli, że przyjedzie to dopiero by prężyli klaty i michy do zdjęć na fejsa a tu nici z PR-u. Za rok to pewnie będą koczować przed wszystkim bramami od rana do wieczora aż ich trzeba będzie pogonić za utrudnianie mieszkańcom obchodów Święta Zmarłych.

Obywatel RP
Obywatel RP
6 lat temu

Najlepsze co Polskę mogło spotkać po 8 latach nijakości to wybór Pana Andrzeja Dudę na Prezydenta RP. To będzie najlepszy Prezydent RP po II Wojnie Światowej. Nie malowany, nie lukrowany, tylko zwyczajny ludzki człowiek związany rodzinne poprzez żonę i teściów z Naszym miastem – Olkuszem.

BOB
BOB
6 lat temu

Prezydent na cmentarzu a tu taki wstyd że groby żołnierzy Polskich nie były udekorowane, za żadnych poprzednich władz to się nie zdarzyło.
Ale co się dziwić staremu komuchowi.
To są te oszczędności Piaśnika ?
To są te wielkie zmiany?

Klakier.
Klakier.
6 lat temu

Panie Mały.Nie zostałem pojęty,toś mi Pan wykazał.Dziękuję.

Mały
Mały
6 lat temu

Panie KLAKIER
Przegląd Olkuski jest wg. mnie gazetą bezstronną opisuje sensacje i informuje zwykłych szarych ludzi o tym co się dzieje w Olkuszu i w powiecie. Czy przyjechał by Pan Duda czy Pan Komorowski to i tak by to opisał ,ponieważ nie jest to zjawiskiem codziennym , a jednak ludzi ciekawią takie sprawy.
Pan redaktor napisał o tym i dobrze zrobił nie każdy był wtedy na cmentarzu i nie widział przyjazdu chodź nie była to wielka sensacja , ale miło , że opisali tak ową sytuację. Wypraszam sobie teksty typu „Wyszło szydło z worka komu klaszcze.” bo redaktorzy odwalają kupę dobrej roboty opisując informacje nie ważne o kim i o czym ważne , że są i potrafią nam przedstawić wydarzenia. Jeżeli nie lubi szanowny pan PIS’u to proszę to zachować dla siebie … ,a jeżeli dodatkowo nie był Pan na wyborach to tym bardziej proszę się nie wypowiadać. Wygrał lepszy i tyle , ważne by czynił dobro , a nie kradł dla siebie.

stary olkuszanin
stary olkuszanin
6 lat temu

Podczas odwiedzania grobów wojennych oburzył mnie brak kwiatów na mogiłach zbiorowych… Paliły się, jak nigdy wcześniej, tylko znicze… Ktoś zapomniał o udekorowaniu Miejsc Pamięci Narodowej?, czy też wzięto pod uwagę oszczędności finansowe?

Klakier.
Klakier.
6 lat temu

Przegląd się obudził.Wyszło szydło z worka komu klaszcze.