Olkusz

16 marca obchodziliśmy uroczyście piętnastolecie Olkuskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Studenci przybyli tłumnie, aby wspólnie świętować, wspominać, spotkać się ze znajomymi i przyjaciółmi. Była to okazja do podziękowań, życzeń i wspomnień.

Podziękowań dla pomysłodawców i założycieli, wszystkich osób wspierających, kolejnych koordynatorów, dyrektorów MOK i Romana Piaśnika, Burmistrza Miasta i Gminy Olkusz, który od wielu lat z dużą życzliwością wspiera to, jakże ważne dla osób starszych, przedsięwzięcie, co wszyscy bardzo doceniamy.

Były podziękowania i życzenia dla studentów – burmistrz Roman Piaśnik oraz dyrektor MOK Michał Mączka złożyli je wraz z kwiatami na ręce Przewodniczącej Rady Studentów Małgorzaty Winiarczyk.

Część artystyczną rozpoczął chór Renesans prowadzony przez Mirosławę Nadymus wiązanką pięknych pieśni neapolitańskich.

Gościnnie zaśpiewała młoda artystka Rozalia Dessauer. Śpiewały solistki chóru: Mira Chochół i Jola Kurkowska. Swoje popisowe tańce zaprezentował malowniczo ubrany zespół ATRAM. W walcu wiedeńskim wystąpiła para taneczna – Ewa Tkaczewska i Stanisław Serafin. Był to niezwykle udany debiut pełnej wdzięku tancerki.

Na koniec przyszedł czas na chwilę wzruszających wspomnień – prezentacja multimedialna Grażyny i Jana Gwoździów zabrała studentów w podróż przez minione lata przywołując szczęśliwe dni.

Imprezę prowadziła koordynator OUTW Joanna Szarras.

W holu na dostojnych gości i studentów czekały jubileuszowy tort i wino.

Pierwszy kawałek tortu uroczyście odkroili Roman Piaśnik, Burmistrz Miasta i Gminy Olkusz oraz Małgorzata Winiarczyk, Przewodnicząca Rady Studentów OUTW.

MOK Olkusz


0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze