Zawodnicy MOSiR-u Bukowno zaliczyli ostatnio kilka udanych startów. W Podgórzu Skoczowej na XXII Crossie Świętojańskim na dystansie 12,5 km w gronie mężczyzn  w wieku 16-19 lat wygrał Dominik Krawczyk, w grupie wiekowej 20-29 lat szósty był Mateusz Strojny, a wkategorii kobiet 30-49 lat trzecie miejsce zajęła Grażyna Kowina-Świderek. W biegach młodzieżowych Minicross na 1,7 km wśród gimnazjalistek czwarta była Weronika Krawczyk, natomiast w grupie chłopców na dystansie 3,7 km drugie miejsce zajął Kacper Świderek, piąte Dawid Marzec, a szóste Alan Filipowski.

W VI Nocnym Biegu Świętojańskim w Gdyni w kategorii kobiet 16-19 lat druga była Aleksandra Wilk, a w tej samej kategorii wiekowej mężczyzn trzecia lokata przypadła Bartoszowi Dudzie. Mariusz Buczyński był czwarty w kat. M-20 w Sudeckiej Setce, czyli biegu górskim na 100 km w Boguszowie Gorcach. W kat. M-30 na siódmej pozycji uplasował się Arkadiusz Buczyński.