Limanowa

Startem w dniu 29.10.2022 r. w ramach Grand Prix Małopolski w Biegach Przełajowych zawodnicy KS Olkusz rozpoczęli jesienny cykl startów w przełajach. Rywalizacja miała miejsce na wymagających trasach w okolicach Limanowej.

KS Olkusz reprezentowało 20 zawodników. Wszystkim należą się gratulacje za zaangażowanie i walkę w trudnym terenie. Na szczególne wyróżnienie zasługują: Zuzanna Małysa: 3 m. na dyst. 300 m., Kuba Dolezy: 2 m. na dyst. 1 km oraz Kamil Kalembka: 2 m. w kat. seniorów na dyst. 2 km.

5.11.2022 r. na wymagającej i technicznej trasie w olkuskim Silver Parku przeprowadzono Grand Prix Małopolski w Biegach Przełajowych. W dziesięciu kategoriach wiekowych z podziałem na płeć rywalizowało około 300 zawodników. Dziękujemy im za udział w zawodach i wizytę w Srebrnym Grodzie. Wszystkim zawodnikom, nie tylko medalistom gratulujemy ambicji i woli walki, bo warunki pogodowe były bardzo trudne.
Biegi zorganizowali Małopolski Związek Lekkiej Atletyki i KS Olkusz Lekkoatletyka we współpracy z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Olkuszu. Honorowy Patronat nad imprezą objął Burmistrz Miasta i Gminy Olkusz Pan Roman Piaśnik.
Z KS Olkusz najlepiej zaprezentował się Kuba Dolezy, który w biegu na 1 km (rocznik 2010) zajął drugie miejsce.

KS Olkusz
fot. pixabay.com

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze