policja

31 października rozpocznie się coroczna akcja policyjna „Znicz”. Więcej patroli pojawi się zwłaszcza w okolicach cmentarzy oraz w miejscach dużego natężenia ruchu. Akcja potrwa do 3 listopada.

 

Przez cztery dni policjanci będą zwracać uwagę przede wszystkim na trzeźwość kierowców, prędkość, jazdę zgodnie z oznakowaniem oraz stan techniczny samochodów.

– Apelujemy do kierowców, aby w tych dniach szczególnie uważali na pieszych. Pamiętajmy, by dostosować prędkość do warunków panujących na drodze. Okolice nekropolii mogą być zatłoczone, dlatego zachowujmy odstęp od poprzedzającego nas pojazdu i zwracajmy uwagę na zmiany organizacji ruchu na drogach. Bezwzględnie należy stosować się do poleceń wydawanych przez osoby kierujące ruchem – informuje nadkom. Agnieszka Fryben, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Olkuszu. Funkcjonariusze zachęcają też do wyboru komunikacji miejskiej jako środka lokomocji.

Wszelkie utrudnienia na drogach będzie można zgłosić po nr tel. 997. W miarę możliwości będą tam kierowane policyjne patrole.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze