skatepark1

Dobiegły końca konsultacje projektu skateplazy, która stanowi jeden z wielu element parku rekreacyjno – krajobrazowego. Park ma powstać przy ulicach Długiej i Głowackiego w Olkuszu jeszcze w tym roku. Teren zagospodarowania parku to ponad 20 tys. mkw. Zgodnie z założeniami, będzie to największy tego typu obiekt w Polsce i jeden z większych w Europie.

Budowa miejsca, gdzie aktywnie spędzić czas będą mogły nie tylko dzieci i młodzież, ale i osoby dorosłe, realizowana jest w ramach projektu gminy Olkusz „Rozwój turystyki w Gminie Olkusz poprzez przygotowanie oferty w zakresie infrastruktury rekreacyjnej”. Projekt obejmuje dwie inwestycje: budowę parku rekreacyjno – krajobrazowego oraz zagospodarowanie wzgórza zamkowego w Rabsztynie.

Na terenie parku oprócz wspomnianej skateplazy powstanie szeroka alejka w formie pętli z gładką nawierzchnią do jazdy na rolkach i nauki jazdy na rowerach. Oprócz tego wykonane będą tory ziemne do jazdy na różnego rodzaju rowerach z odcinkami dla początkujących i zaawansowanych rowerzystów oraz  pumptrack (tory do jazdy na rowerach bez pedałowania) i dirty (tory do jazdy umożliwiające wykonywanie trików rowerowych). Ponadto zostaną zbudowane 4 sekcje trialowe stanowiące elementy architektury krajobrazu i umożliwiające uprawianie takich dyscyplin jak cyklotrial, parkour czy w przyszłości wspinaczka.

Teren parku ma być również miejscem do wypoczynku, w związku z tym powstanie tu zbiornik wodny z kaskadą o pow. ok. 400 mkw., duża ilość terenów z uporządkowaną zielenią, plac zabaw dla dzieci, altana wielofunkcyjna, utwardzone alejki spacerowe z elementami małej architektury. Dla zmotoryzowanych wybudowany zostanie parking.

Ostatnio z projektantami już po raz czwarty spotkali się olkuscy riderzy. Omówione zostały kosmetyczne szczegóły dotyczące skateplazy i torów rowerowych. Młodzież od samego początku aktywnie uczestniczy w rozmowach na temat miejsca, gdzie będzie spędzać sporo czasu. Skateplaza o powierzchni ponad 1000 mkw. z pewnością spełni oczekiwania miłośników jazdy na deskorolkach, bmx- ach czy rolkach.

Riderów czeka też nie lada gratka. Jednym z kluczowych założeń projektu była ekspozycja starych maszyn górniczych. W pewnym stopniu zostaną one wykorzystane do jazdy na deskorolkach czy rolkach, dzięki specjalnym postumentom. Maszyny, które stanowić będą również turystyczną atrakcję, nawiązują do górniczych tradycji Olkusza. Na terenie parku znajdą się również ścieżki edukacyjne z tablicami informacyjnymi, związanymi z historią górnictwa i roślinnością występującą na terenie parku.

Na tym jednak nie koniec. W dalekosiężnych planach jest jeszcze kilka elementów, które mogłyby się kiedyś pojawić w parku. – W miejscu po byłej prochowni górniczej, mógłby powstać nawiązujący do historii tego miejsca szyb górniczy z tarasem widokowym – sceną, gdzie odbywałyby się koncerty towarzyszące imprezom sportowo – rekreacyjnym. W zalesionej części istnieje możliwość budowy parku linowego z różnymi atrakcjami. Niekoniecznie musiałaby to być miejska inwestycja, chcielibyśmy na ten cel wydzierżawić ten teren potencjalnemu prywatnemu inwestorowi. Ze wzniesienia od strony ul. Głowackiego rozciąga się piękny widok na cały park, miejsce w sam raz na budynek z tarasem i małą gastronomią. W sąsiedztwie sekcji trialowych mogą powstać atrakcyjne ścianki wspinaczkowe. Myśleliśmy również o wykorzystaniu parku zimą. Takie aktywności, jak jazda na sankach na zboczu zabytkowej hałdy, zabawy z dziećmi na śniegu czy narciarstwo biegowe, idealnie wpisują się w przeznaczenie tego terenu – opowiada dyrektor MOSiR Dariusz Murawski.

Na szczególną uwagę zasługuje również to, że dzięki budowie parku w sąsiedztwie powstaną nowe tereny inwestycyjne, które już są w sferze zainteresowań prywatnych inwestorów rozważających możliwość budowy komercyjnych obiektów o charakterze rekreacyjnym i rozrywkowym.

Druga część projektu, dotycząca zamkowego wzgórza w Rabsztynie, obejmuje budowę szlaków turystycznych i schodów na taras widokowy na zamku, iluminacje ruin, rekonstrukcje domu Antoniego Kocjana oraz modernizacje drewnianego mostu zamkowego. W ramach inwestycji powstanie też tor łuczniczy i parking z sanitariatami. Całości dopełnią elementy małej architektury oraz uporządkowanie zieleni na obszarze o powierzchni ponad 1 ha.

Obydwie inwestycje ujęte w projekcie mają kosztować około 6 mln 600 tys. złotych, z czego prawie 5 mln stanowi unijna dotacja. Podpisano już umowy z wyłonionymi w przetargach wykonawcami. Budowa parku zajmie się firma „TECHRAMPS” Piotr Nowak z Krakowa, a umowa opiewa na kwotę prawie 3 mln 88 tys. złotych. Drugim przedsięwzięciem zajmie się firma „DR – BUD” Radosław Drozdowicz z Wieliczki za kwotę prawie 2 mln 292 tys. złotych. Cały projekt ma być zrealizowany do końca tego roku.

Zobacz, jak będzie wyglądał park rekreacyjno – krajobrazowy! – kliknij poniższy link

http://www.przeglad.olkuski.pl/PARK_R_K.pdf

Zdjęcia i prezentacja: MOSiR Olkusz

skatepark2

 

 

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
103 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Otrad
Otrad
10 lat temu

pieniądze w błoto…

Myślący dalekosiężny
Myślący dalekosiężny
10 lat temu

[quote name=”wizjoner”]W swoich wizjach często widzę ten skateplazę 2 lata po jej otwarciu. Moim oczom jawi się widok zarośniętych wydm piaszczystych i kępki trawy wystające z elementów betonowych.Grupa bezrobotnej pijanej młodzieży szuka zaczepki, a inna grupa czyha jak by tu zwędzić jakiś lepszy rower albo deskorolkę, ale nikt nie ma lepszego roweru i deskorolki bo bezrobotnych starych nie stać na zakup. Olkusz się wyludnił , pozamykano szkoły, zamknięto bibliotekę, populacja mieszkańców spadła o 1/3.Rada Miasta zastanawia się na posiedzeniu co tu zrobić z tą nieudaną inwestycją. Może ogrodzić teren skateplazy drutem kolczastym i wprowadzić bilety po 50 zł za dzień jazdy i sprowadzać ludzi, ….[/quote]
taaak? to znajdź miejsce w przedszkolu. Dla nich to powstaje.
A jak zostanie wykorzystany zależy tylko od nas. Ja się cieszę bo choć 50 stuknęła, to lubię sobie na rolkach pojeździć a nie zawsze mam czas wsiąść w auto i jechać na przykład nad Sosinę .

miastowy
miastowy
10 lat temu

przydałoby sie jeszcze ZOO

Dyl_Sowizdrzał
Dyl_Sowizdrzał
10 lat temu

CAŁA PARA W GWIZDEK !!!!!!!!
Łubudubu Łubudubu niech nam żyje Burmistrz naszego grajdoła!!!!!!!!

Mirek
Mirek
11 lat temu

Zamiast budować nikomu nie potrzebny skate-park w którym bedą jezdzić tylko dzieci Burmistrza lepiej było budować pływalnię krytą z prawdziwego zdarzenia która dała by miejsca pracy i zyski

Jolcia
Jolcia
11 lat temu

No ale za to dworzec mamy bardzo piękny, może tym byście się też zajęli? Chętnie bym korzystała z pociągu wtedy, tak jak wiele innych osób, a może też porządek w mieście, by było czysto? Można tak wymieniać i wymieniać, po prostu zamiast pierdzieć w stołki zajęli by się Olkuszem by był chlubą, a nie wstydzić się że syf i ubóstwo!!!!!!!!!

na rowerek
na rowerek
11 lat temu

[quote name=”Kieru”]:)
fajnie, że się coś dzieje.
Szkoda, że przy tym ulice w centrum są bez asfaltu o rynku nie mówiąc…
Ale może to trochę rozrusza Olkusz, albo choćby tę część Olkusza:)
Oby ludzie się nie bali z tego korzystać i by nie znaleźli się debile chcące to rozwalić !
Czekam z :)[/quote]

nie licz na to, że tor dla rowerków i deskorolek rozrusza cokolwiek, w czasie gdy miasto się starzeje wyludnia i rośnie bezrobocie

Kieru
Kieru
11 lat temu

🙂
fajnie, że się coś dzieje.
Szkoda, że przy tym ulice w centrum są bez asfaltu o rynku nie mówiąc…
Ale może to trochę rozrusza Olkusz, albo choćby tę część Olkusza:)
Oby ludzie się nie bali z tego korzystać i by nie znaleźli się debile chcące to rozwalić !
Czekam z 🙂

WIT
WIT
11 lat temu

[quote name=”realista”]w zapyziałym olkuszu projekt nie przejdzie, nie ma krzyża na środku.[/quote]

władze za nasze pieniądze finansują mega drogi projekt dla kilku chłopaczków na rowerkach, a pracy jak nie było tak nie ma – ale ich to oczywiście nie dotyczy, oni maja swoje ciepłe posadki…

realista
realista
11 lat temu

w zapyziałym olkuszu projekt nie przejdzie, nie ma krzyża na środku.

mieszkanka33
mieszkanka33
11 lat temu

w Olkuszu władze chcą zamykać szkoły a budują nowe parki itp:)
Paranoja!!!
A Rynek rozkopany już kilka lat!
Życzę powodzenia naszym władzom w kolejnych wyborach:)

I co mi zrobicie.
I co mi zrobicie.
11 lat temu

A budynek dawnego Starostwa gnije.!!

wizjoner
wizjoner
11 lat temu

http://www.youtube.com/watch?v=BPcH3hCAtQQ
Dokładnie tak jak tutaj. Polacy są podobni w całym naszym kraju.

wizjoner
wizjoner
11 lat temu

http://www.youtube.com/watch?v=FqsI9TL89HU
Wierzcie mi, podobnie będzie wyglądać ten skatepark.
Moje wizje mnie nie zawodzą.

wizjoner
wizjoner
11 lat temu

W swoich wizjach często widzę ten skateplazę 2 lata po jej otwarciu. Moim oczom jawi się widok zarośniętych wydm piaszczystych i kępki trawy wystające z elementów betonowych.Grupa bezrobotnej pijanej młodzieży szuka zaczepki, a inna grupa czyha jak by tu zwędzić jakiś lepszy rower albo deskorolkę, ale nikt nie ma lepszego roweru i deskorolki bo bezrobotnych starych nie stać na zakup. Olkusz się wyludnił , pozamykano szkoły, zamknięto bibliotekę, populacja mieszkańców spadła o 1/3.Rada Miasta zastanawia się na posiedzeniu co tu zrobić z tą nieudaną inwestycją. Może ogrodzić teren skateplazy drutem kolczastym i wprowadzić bilety po 50 zł za dzień jazdy i sprowadzać ludzi których na to stać.Wcześniej jednak trzeba doprowadzić to wszystko do użytku po 2 latach dewastacji. Potem sprywatyzować i wpuszczać tu tylko elitę finansową. Olkuskie dzieciaki, jeżeli jeszcze takie będą tu mieszkać będą chociaż mogły zza drutu pooglądać jak się bawią ci których rodzice są cwańsi.

bmx
bmx
11 lat temu

ciekawe, czy pomyśleli o monitoringu.szkoda tylu milionów a po kilku latach będzie ruina,po drugie będzie bezpieczniej i tych co rozrabiają będzie można wyłapać i ukarać

Bolek
Bolek
11 lat temu

Zazwyczaj na forach są komentarze za, przeciw oraz te „obojętne” Dziwnym trafem tutaj są tylko za i przeciw. Czyli komuś bardzo zależy żeby uwalić opinię przeciwników projektu skateplazy.. Czyli, że celowo ktoś zmienia IP i minusuje wszystkie negatywne a plusuje wszystkie pozytywne komentarze.

kika
kika
11 lat temu

Mam pytanie, co do tego, czy na tym skateparku, będzie ktoś pilnował tam porządku. Obawiam, że dzieci mogą być tam rozjechane przez starszych na 2x większych rowerach.

GrzegorzV
GrzegorzV
11 lat temu

[quote name=”na rowerek”]Skateparki w innych znacznie bogatszych miastach władze budują za 10-20% tego co w Olkuszu, szkoda że te pieniądze nie przeznaczono na tworzenie miejsc pracy.[/quote]
Z jednej strony chcą likwidacji szkół i tworzenia molochów w których nasze dzieci mają się uczyć ( oszczędności ), a z drugiej strony buduje się skatepark za miliony, i to jeszcze gdzie? Pewnie zostaną uruchomione darmowe autobusy z osiedla młodych :).

na rowerek
na rowerek
11 lat temu

Skateparki w innych znacznie bogatszych miastach władze budują za 10-20% tego co w Olkuszu, szkoda że te pieniądze nie przeznaczono na tworzenie miejsc pracy.

na rowerek
na rowerek
11 lat temu

Olkuski Skatepark to wielki niewypał, marnotrawstwo pieniędzy i kompromitacja władz miasta. :sigh:

Janusz
Janusz
11 lat temu

Powiem krótko. Podoba mi się ten projekt.
Oby w rzeczywistości był równie dobry.
Trzymam kciuki.

addad
addad
11 lat temu

[quote name=”pesymista”]a jak dojechać do skateplazy ,bo wydaje mi się że ulice głowackiego i długa to istny poligon , takich dziur to nie ma w całym powiecie[/quote]

To jest rozgrzewka dla RIDERÓW 😀 😀 😀

pesymista
pesymista
11 lat temu

a jak dojechać do skateplazy ,bo wydaje mi się że ulice głowackiego i długa to istny poligon , takich dziur to nie ma w całym powiecie

Donald
Donald
11 lat temu

Buzia w ciup i klaskać!!!

olo
olo
11 lat temu

a co tam będzie kosztować tyle milionów ,tych kilka usypanych górek i oczko wodne? pewnie znów jakiś cwaniak zarobi

Dyl_Sowizdrzał
Dyl_Sowizdrzał
11 lat temu

[quote name=”Prostak”][quote name=”Dyl_Sowizdrzał”][quote name=”Rozwaga”] Co Ty wgl piszesz? Żadnych konkretów, faktów, tylko gadanie że wszystko jest bee wszyscy kradną…[/quote]

Zamiast przeżywać orgazm z zachwytu przy czytajaniu własnej twórczości czytaj uważnie również i to co piszą inni. Argumentów przytaczano wiele, a znajdziesz je również w tym co pisałem wcześniej. Jeżeli dla Ciebie upadek olkuskiego rynku pracy, bardzo wysokie bezrobocie, szczególnie bolesne wśród młodych, szerząca sie bieda nie jest argumentem, natomiast wyzywanie adwersarzy od komuchów i głupków wyżynami merytorycznej dyskusji to zupełnie mnie nie dziwi fakt dyletanckich rządów zarówno w gminie jak i w powiecie. Jest jednak nadzieja na to, że coś zaświta w Twojej głowie skoro sam wybrałeś sobie tak adekwatny pseudonim.

addad
addad
11 lat temu

Wchodzę w nową zakłądkę z dumnym napisem „Zobacz projekt parku rekreacyjno-…” a tu dalej prezentacja w Power Poincie i wklejki zdjęcia w zdjęcie na poziomie gimnazjum 😀 Inwestycja za kilka milionów a oni nie wstydzą się pokazać czegoś takiego 😀

mądry wyborca
mądry wyborca
11 lat temu

[quote name=”Roman”]Zastanawiam się za jakie grzechy Olkusz został ukarany takimi beznadziejnymi władzami. Miasto zadłużone do granic możliwości.Bezrobocie największe w Małopolsce. Brak perspektyw dla młodych.Jakim trzeba być idiotą,żeby w takim okresie budować największy tego typu park w europie.Inne gminy tworzą strefy gospodarcze,inne projekty dające ludziom pracę, a nasi idioci budują parki.Kto to potem utrzyma.Firmy padają lub przenoszą swoją działalność do sąsiednich gmin,którymi zarządzają ludzie działający w interesie wyborców, a olkuskie władze przeciwko własnym mieszkańcom.To likwidatorzy Olkusza. Trzeba ich jak najszybciej pogonić z naszego miasta.Inaczej Olkusz przestanie istnieć, albo będzie dzielnica np. Wolbromia.[/quote]

Roman zgadzam się z tobą w 100%.

Roman
Roman
11 lat temu

Zastanawiam się za jakie grzechy Olkusz został ukarany takimi beznadziejnymi władzami. Miasto zadłużone do granic możliwości.Bezrobocie największe w Małopolsce. Brak perspektyw dla młodych.Jakim trzeba być idiotą,żeby w takim okresie budować największy tego typu park w europie.Inne gminy tworzą strefy gospodarcze,inne projekty dające ludziom pracę, a nasi idioci budują parki.Kto to potem utrzyma.Firmy padają lub przenoszą swoją działalność do sąsiednich gmin,którymi zarządzają ludzie działający w interesie wyborców, a olkuskie władze przeciwko własnym mieszkańcom.To likwidatorzy Olkusza. Trzeba ich jak najszybciej pogonić z naszego miasta.Inaczej Olkusz przestanie istnieć, albo będzie dzielnica np. Wolbromia.

krzak
krzak
11 lat temu

Z tym parkiem będzie tak jak ze
-stadionem -brak pieniędzy na utrzymanie
-basen-czynny 2 miesiące
-rynek- budowa 3 lata
-brak zagospodarowania wokół Hali Sportowej, gdzie jest zaplecze (kawiarnia i hotel)-imprez 0
drogi w mieście wołają o pomstę do nieba.
Można by tak wyliczać bez końca. Za dwa lata, jak przejdzie dzieciom Panów D.R i D.M. to zostanie wszystko zdewastowane, chyba że nałożą nam nowy podatek.

Prostak
Prostak
11 lat temu

Każdy ma swoje racje i poglądy i bardzo dobrze, po to jest forum aby się wypowiadać i przedstawić swoje racje, niestety w tej kwesti nie dojdziemy do porozumienia 🙂 W Każdym razie pozdrowienia dla wszystkich i życzę aby KAŻDY czuł sie dobrze w naszym mieście jak i znalazł coś dal siebie.

Prostak
Prostak
11 lat temu

Przecież Ty mi za to misio płacisz 🙄

miś
miś
11 lat temu

Prostak, lepiej idź już spać. Kto ci zapłaci za te nadgodziny….

Prostak
Prostak
11 lat temu

Jeśli twoim zdaniem „te” argumenty innych są takie konkretne to ja sie poddaje… Bo padały tu takie stwierdzienia jak; że nie potrzebny nam skatepark bo nie wszyscy jezdzą na rowerach/ rolkach/ deskach… moze uszanujmy to ze jednak są tacy którzy uprwiaja tego typu sport i jest to dla nich bardzo wazne. A pozatym można wyczytać ze każdy znajdzie coś dla siebie. następny konkretny argument… że lepiej wydać tą kase na co innego, o tak faktycznie bardzo konkretny.

Prostak
Prostak
11 lat temu

Podaj mi człowieku jakieś argumenty innych (tylko sensowne) a skoro uważasz że moje argumentty nie są wystarczające to jest to twoje zdanie. Przytaczałem tutaj przykłady infrastruktury, przewagi dużych miast, i komunikacji w tych miastach.

Luk
Luk
11 lat temu

Oby ta inwestycja nie trwała tak długo jak Olkuski rynek ..

oserwator10
oserwator10
11 lat temu

[quote name=”Prostak”]

Co Ty wgl piszesz? Żadnych konkretów, faktów, tylko gadanie że wszystko jest bee wszyscy kradną…[/quote]

Panie Prostak, ja obserwuję Pańskie wpisy, w których w większości wypisuje Pan, że argumenty innych nie zasługują na miano argumentu, a ja powiem, że to Pan nam tutaj próbuje wcisnąć jakieś populistyczne hasła, zero konkretów, zero faktów, tylko propaganda bije z Pańskich wpisów

Prostak
Prostak
11 lat temu

[quote name=”Dyl_Sowizdrzał”][quote name=”Rozwaga”]Do Dyl_Sowizdrzał a ty dalej piszesz te swoje głupoty… Mineły już czasy socjalizmu…..[/quote]

Jeżeli brak argumentów, to używacie argumentu siły. Siły epitetów i pomówień. Czasy socjallizmu już minęły, teraz można ukraść pierwszy milion, a resztę przy okazjach różnych „wielkopomnych inwestycji” ciułać z łapówek.[/quote]

Co Ty wgl piszesz? Żadnych konkretów, faktów, tylko gadanie że wszystko jest bee wszyscy kradną…

Dyl_Sowizdrzał
Dyl_Sowizdrzał
11 lat temu

[quote name=”Rozwaga”]Do Dyl_Sowizdrzał a ty dalej piszesz te swoje głupoty… Mineły już czasy socjalizmu…..[/quote]

Jeżeli brak argumentów, to używacie argumentu siły. Siły epitetów i pomówień. Czasy socjallizmu już minęły, teraz można ukraść pierwszy milion, a resztę przy okazjach różnych „wielkopomnych inwestycji” ciułać z łapówek.

Prostak
Prostak
11 lat temu

[quote name=”Rozwaga”]Do Dyl_Sowizdrzał a ty dalej piszesz te swoje głupoty. Co by w naszym mieście nie zrobili to tobie źle.Jak ci sie nie podoba to droga wolna. Białoruś czeka tam budują same zaklady pracy i nic wiecej. Nie pracujących biorą do wojska i jest cacy Mineły już czasy socjalizmu, gdzie państwo budowało zakłady pracy. dzisiaj robią to osoby prywatne ale ty masz horyzonty jak koń klapiki na oczach i po za fałszywą ideologia komunistyczna nie widzisz nić więcej.[/quote]
Lepiej sam bym tego nie ujął. Ludzie mają podstawowe braki… Taki przdmiot w szkole był: WOS: WIedza o społeczenstwie. Widocznie nie wszyscy sie go uczyli.

Rozwaga
Rozwaga
11 lat temu

do anatol
Skatepark nie jest zakladem produkcyjnym, nie wytwarza tz wartosci dodanej!!!

anatol
anatol
11 lat temu

[quote name=”Rozwaga”] Mineły już czasy socjalizmu, gdzie państwo budowało zakłady pracy. dzisiaj robią to osoby prywatne.[/quote]

No jak widać skatepark nie jest inwestycją prywatną tylko za publiczne pieniądze. Ale to dla ciebie nie problem, bo zazwyczaj punkt widzenia zależy od punku siedzenia.

Rozwaga
Rozwaga
11 lat temu

Do Dyl_Sowizdrzał a ty dalej piszesz te swoje głupoty. Co by w naszym mieście nie zrobili to tobie źle.Jak ci sie nie podoba to droga wolna. Białoruś czeka tam budują same zaklady pracy i nic wiecej. Nie pracujących biorą do wojska i jest cacy Mineły już czasy socjalizmu, gdzie państwo budowało zakłady pracy. dzisiaj robią to osoby prywatne ale ty masz horyzonty jak koń klapiki na oczach i po za fałszywą ideologia komunistyczna nie widzisz nić więcej.

Dyl_Sowizdrzał
Dyl_Sowizdrzał
11 lat temu

[quote name=”Prostak”]A Tak wgl… To narazie widzę ze piszecie że jestem z urzedu, i że wgl w niczym nie mam racji, A nie podajecie zadnych sensownych argumentów do moich wypowiedzi. Tylko ktoś siedzi i minusuje moje posty :D[/quote]

Tak wgl.. to czytasz chyba wyłcznie swoje teksty. Mozna zgodzić się z poglądem, że skatepark to dobry pomysł i tyle ….. Dobry to może jest lecz nie do końca. Nie na te czasy i nie ten priorytet. Gros pieniędzy miasto wydaje na nieproduktywne, nie dające obywatelom minimum perspektyw na nowe miejsca pracy, poprawę jakości życia. Głodu nie da się zaspokoić jazdą na deskorolce.
To chyba nie jest dla ciebie argument.
Syty głodnego nie zrozumie. Stara, ale prawda.

Prostak
Prostak
11 lat temu

A Tak wgl… To narazie widzę ze piszecie że jestem z urzedu, i że wgl w niczym nie mam racji, A nie podajecie zadnych sensownych argumentów do moich wypowiedzi. Tylko ktoś siedzi i minusuje moje posty 😀

Prostak
Prostak
11 lat temu

A co do mojej pracy to nie będe mówił gdzie pracuje, ale mamy również przerwe gdzie mozemy choćby nawet wejść na neta. Zresztą co ja wam sie tłumacze, moja praca moje życie.

Prostak
Prostak
11 lat temu

hehe fajnie macie te komentarze, jestem urzędnik i koniec kropka 😀 nie rozumiem Cię Pracuś, o co Ci chodzi? I nie wychwalam Rzepki tylko pisze że pomysł skateparku mi sie podoba, nigdzie nie napisałem że Rzepka to świetny człowiek itp. bo tak nie uważam głosowałem (pisze to 3 raz) na Piasnego i w kolejnych wyborach jeśli będzie startował też na niego w pierwszej kolejnosci będe głosował, chyba ze pojawi sie jeszcze lepszy kandydat wg mojej oceny.

pracuś
pracuś
11 lat temu

[quote name=”Prostak”]A co do pracy… jeżeli ktoś jest uparty i za wszelką cene chce pracować w Olkuszu i koniec kropka to oczywiscie ze będzie bezrobotny. Nie dla każdego Olkusz sie nadaje, [/quote]

Ciekawe, że właśnie dla ciebie to Olkusz się świetnie nadaje do pracy, a dla innych nie. Drugi dzień nic nie robisz tylko wychwalasz Rzepkę i jego niepoważny skatepark, a niby pracujesz w Katowicach. Bujaj las, a nie nas. Zapomnij o powtórnej reelekcji.

rider
rider
11 lat temu

[quote name=”Prostak”]A co do pracy… jeżeli ktoś jest uparty i za wszelką cene chce pracować w Olkuszu i koniec kropka to oczywiscie ze będzie bezrobotny. Nie dla każdego Olkusz sie nadaje, chyba każdy o tym wie że wilekie firmy będą budować swoje siedziby w wielkich miastach a nie w Olkusz. Sam pomyśl chcesz otworzyć sklep z czesciami samochodowymi, gdzie go otworzysz w Olkuszu czy na Pazurku? Tak samo jest np z Sidzibami dużych firm nie założa jej w Olkuszu tylko np. w Krakowie bo tam mają wszystko pod ręką. To jest rzecz naturalna, kto tego nie rozumie wiecznie będzie narzekał.[/quote]

Prostak, ty to musisz pracować w urzędzie, gdybyś pracował w Katowicach w normalnej firmie, nie mógłbyś pisać komentarzy w godzinach pracy. Wybór między panami, których wymieniłeś, nie jest żadnym wyborem. Co ci tak zależy na tym skateparku?