W najbliższą sobotę, 27 sierpnia mieszkańcy Bukowna, Bolesławia, Olkusza i Klucz będą mogli wziąć udział w niezwykłej podróży organizowanej przez Związek Komunalny Gmin „Komunikacja Międzygminna”. Zarząd ZKG KM zaprasza na wycieczkę po najciekawszych zakątkach Ziemi Olkuskiej.

Związek Komunalny Gmin „Komunikacja Międzygminna” w Olkuszu po raz kolejny przygotował miłą niespodziankę dla mieszkańców. Organizatorzy zadbali o to, aby każdy z uczestników mógł znaleźć coś dla siebie. 

Pasażerowie autobusu będą mogli odwiedzić Diablą Górę w Podlesiu, skałkę trawertynową na Laskach, wzgórze Czubatka w Kluczach oraz rezerwat na Pazurku. W programie imprezy znajduje się zwiedzanie Diablej Góry wraz z pracownikami Miejskiego Ośrodka Kultury w Bukownie, którzy przybliżą legendy związane z tym miejscem. O ciekawostkach przyrodniczych znajdujących się na terenie Gminy Bolesław opowie wójt Krzysztof Dudziński. W trakcie wycieczki będzie można także podziwiać panoramę Pustyni Błędowskiej z punktu widokowego na wzgórzu Czubatka w Kluczach oraz zwiedzać Zubowe Skały wraz z pracownikami olkuskiego Nadleśnictwa.

Wyjazd zakończy się piknikiem rodzinnym, zorganizowanym przez mieszkańców osiedla Młodych przy udziale Zarządu osiedla.

Odjazdy z poszczególnych gmin:

Olkusz Dw. PKP –  9:15
Bukowno 1. Maja – 9:45
Bolesław Centrum -10:50
Klucze Park     – 12:30

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc w autobusie, a także na sam komfort przejazdu, wprowadzono „zapisy” drogą mailową. Aby wziąć udział w imprezie, należy przesłać informację na adres kontrola@zkgkm.pl. wpisując przystanek, na którym będą Państwa wsiadać oraz liczbę osób.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Młody
Młody
7 lat temu

A kto tam teraz rządzi w tym ZKG KM, ostatnio było tak głośno w sprawie awansu Łydki Stanisława i nawet podobno przed kilkoma miesiącami wyłoniono przewodniczącego w drodze konkursu a na stronie związku taka informacja:

„przewodniczący Zarządu – wakat” …

pavv
pavv
7 lat temu

[quote name=”Litości”]Może ktoś sponsoruje.[/quote]

Każde osiedle ma swój budżet na imprezy pochodzący z pieniędzy podatników.

antyprostak
antyprostak
7 lat temu

zwiedzanie kończy się na Pazurku a kto chce może jechać aż na Osiedle. O frekwencje trzeba się bać. To tylko twój guru Roman wydaje blisko 100 k na propagande żeby zakryć swoje nieudacznictwo

Litości
Litości
7 lat temu

I co po tym zwiedzaniu, zawieziecie 50 osob z innych gmin na piknik na os. młodych ?. Pewnie boicie sie o frekwencję. Zaproście mieszkańców z innych osiedli to przyjdą nie musicie wozić obcych. I kto zapłaci za ten przejazd. Może ktoś sponsoruje /. Np. któryś parlamentarzysta.