policja

Zarzuty posiadania, udzielania i sprzedaży narkotyków usłyszeli trzej mieszkańcy powiatu olkuskiego, zatrzymani w ostatnich dniach przez olkuskich policjantów.

Podczas nocnej interwencji mundurowi z patrolówki zatrzymali do kontroli samochód osobowy. Po przeszukaniu pojazdu i osób znajdujących się w aucie, policjanci znaleźli kilkanaście woreczków z charakterystycznym suszem roślinnym i białym proszkiem. Szybko okazało się, że zabezpieczone substancje to 12,81g amfetaminy oraz 11,1g marihuany.

Kryminalni ustalili jedną osobę, która notorycznie popełniała przestępstwa narkotykowe. Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego, jednemu z mężczyzn – 22-letniemu mieszkańcowi Wolbromia, zostały przedstawione zarzuty posiadania, udzielania i handlowania narkotykami. Prokurator wobec podejrzanego dilera zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego. Dodatkowo, za popełnione czyny wolbromianinowi grozi kara pozbawienia wolności nawet do dziesięciu lat.

Dwaj pozostali mężczyźni usłyszeli zarzuty posiadania narkotyków, a jeden z nich także zarzut udzielania zakazanych substancji. Funkcjonariusze nadal pracują nad sprawą.

 

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
6 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
777
777
7 lat temu

[quote name=”stinek”]Brawo!!! Kolejny spektakularny sukces policji.[/quote]
Daję Ci plusa za ten sarkazm. 🙂

777
777
7 lat temu

Matka dzieciom i pisze takie rzeczy? Wstyd. Wszyscy jako społeczeństwo jesteśmy winni, że dochodzi do eskalacji takich sytuacji, socjologicznie się trzeba uderzyć w pierś a nie z hipokryzją udawać święte oburzenie, gdy już dochodzi do jakiegoś nieszczęścia. Nie ma skutków bez przyczyny. A miłość w rodzinie stała się „produktem obciachowym” i rośnie nam z jednej strony zagubiona młodzież kontra legalne bandyctwo mundurowe- to do niczego dobrego nie prowadzi, jedynie do zguby.

matka dzieciom
matka dzieciom
7 lat temu

[quote name=”PXT”]I tak dobrze, że nie udusili jakiegoś małolata wydzierając mu woreczek z gardła.[/quote]
a dobrze by zrobili, jednego gada byłoby mniej

PXT
PXT
7 lat temu

I tak dobrze, że nie udusili jakiegoś małolata wydzierając mu woreczek z gardła.

pavv
pavv
7 lat temu

Amfetaminę zatrzymać rozumiem, ale maruhainę? Przecież ona w wielu krajach jest legalnie sprzedawana i używana! Nawet w krajach należących do UE. No i jest lepsza i zdrowsza od papierosów. Ponadto gdyby Bóg chciał to by maruhaina nie rosła, a jakoś rośnie!

stinek
stinek
7 lat temu

Brawo!!! Kolejny spektakularny sukces policji.