Klucze

Korzystasz z oferty Gminnego Ośrodka Kultury w Kluczach ? A może chciałbyś chodzić tam na zajęcia lub brać udział w ciekawych wydarzeniach? Weź udział w specjalnej ankiecie!

Kluczewski GOK chce poznać opinie mieszkańców zarówno na temat obecnej oferty kulturalnej, jak i oczekiwań na przyszłość. W tym celu przygotowano ankietę. Pytania dotyczą m. in. miejsc i osób w gminie Klucze kojarzących się z kulturą, oceny wydarzeń organizowanych przez GOK czy propozycji zajęć, w jakich chcieliby uczestniczyć ankietowani. Ankieta jest anonimowa.

Po zakończeniu ankiety GOK przygotuje regulamin konkursu na działania kulturalne mieszkańców gminy Klucze, które będą finansowane przez Narodowe Centrum Kultury w ramach grantu ” Kultura OD-NOWA”.

Chcesz wypełnić ankietę? Znajdziesz ją na stronie Gminnego Ośrodka Kultury w Kluczach www.gokklucze.pl oraz na stronie Urzędu Gminy w Kluczach www.gmina-klucze.pl Projekt jest realizowany w ramach programu Narodowego Centrum Kultury Dom Kultury+ Inicjatywy lokalne 2021.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze