sp3_cukierki1

1. czerwca 2011 r. w Szkole Podstawowej nr 3 im. Marcina Biema w Olkuszu odbył się Rodzinny Festyn z okazji Dnia Dziecka oraz Święta Szkoły. Grono Pedagogiczne wraz z Radą Rodziców przygotowało wiele atrakcji dla wszystkich uczestników imprezy. Najpierw odbyła się akademia, w której uczniowie pod opieką pani Joanny Włodarz przybliżyli wszystkim zgromadzonym sylwetkę patrona szkoły. Następnie wychowankowie trójki pod kierunkiem p. Barbary Jabłońskiej zaprezentowali się w przedstawieniu profilaktycznym pt. „Tomek i Czarny Kruk” w ramach akcji „Postaw na Rodzinę”.

W tym dniu oprócz działań profilaktycznych nie zabrakło też rozrywki! Uczniowie klas I  – VI zaprezentowali swoje umiejętności w konkursie „Mam Talent”, którego organizatorkami były panie: Anna Pałka, Beata Turska, Lidia Stach, Katarzyna Serafin. Później uczniowie klas wraz z wychowawcami uczestniczyli w rozgrywkach sportowych przygotowanych przez panów: Pawła Banysia, Krzysztofa Żurka.
Dzieci przez cały dzień cieszyły się dodatkowymi atrakcjami, którymi były: przejażdżka bryczką, kiermasz ciast, wata cukrowa oraz dmuchany zamek.

Jednak największą niespodzianką tego dnia okazały się cukierki, które spadały prosto z nieba do rąk uczestników imprezy. A to wszystko za sprawą Rady Rodziców, która zorganizowała przelot motolotni nad boiskiem szkolnym. Uwieńczeniem Rodzinnego Festynu była dyskoteka dla dzieci i młodzieży.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Robert
Robert
13 lat temu

z ta motolotnią i cukierkami to wyszło jakby tu był trzeci świat i ktoś głodującym dzieciom….pewnie coś w tym jest….