Z dużymi utrudnieniami muszą się liczyć kierowcy powiatu olkuskiego w poniedziałkowe południe. Od dłuższego czasu nieprzejezdna jest droga wojewódzka z Olkusza do Wolbromia, a na trasie z Olkusza do Krakowa tworzy się duży korek.

Jak poinformował nas jeden z Czytelników, do tragicznego zdarzenia doszło na torach kolejowych blisko przejazdu w Rabsztynie. Wszystko wskazuje na to, że niezidentyfikowany jeszcze mężczyzna wpdł pod nadjeżdżający pociąg. – Na chwilę obecną nie możemy udzielić bliższych informacji na temat tego zdarzenia, ponieważ na miejscu cały czas pracują policjanci i wykonują czynności pod nadzorem prokuratora. Kierowcy są kierowani objazdami – poinformowała nadkom. Agnieszka Fryben, oficer prasowy KPP w Olkuszu.

Z kolei w Sienicznie doszło do bardzo poważnego wypadku z udziałem TIR-a i samochodu osobowego. Liczba rannych nie jest jeszcze znana, ale po jednego z uczestników tego zdarzenia przyleciał helikopter Pogotowia Lotniczego. Na trasie do Krakowa tworzy się korek. Dwie godziny później na tej samej trasie doszło do kolejnego wypadku, tym razem z udziałem 3 samochodów osobowych.

O szczegółach tych obydwu tragicznych wydarzeń poinformujemy naszych Czytelników wkrótce.

Fot. Nadesłane przez Czytelnika.

wypadek sieniczno

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Kostucha.
Kostucha.
9 lat temu

Młodzież pędzi.
Do krawędzi.

nn
nn
9 lat temu

a z nowej obwodnicy do Wolbromia to asfalt zwineli czy jeszcze nie poswięcona ? przecie po to budowali obwodnice zeby przejazd kolejowy omijac.

Placek po węgiersku
Placek po węgiersku
9 lat temu

Pierwszy !!! 8)