smieci_kantego1

Ogromna sterta śmieci na terenie dawnego ośrodka harcerskiego przy ul. J. Kantego w Olkuszu wzbudziła zaniepokojenie mieszkańców. O nietypowym znalezisku poinformowali oni straż miejską. Funkcjonariusze stwierdzili, że w lesie ktoś wyrzucił odpady pochodzenia domowego oraz pozostałości po dużej imprezie sylwestrowej.

– Odpadów było rzeczywiście dużo – musiały być przywiezione samochodem co najmniej dostawczym. Wśród śmieci odnaleziono kilka dokumentów z adresami. Zdziwiło nas, że były to adresysmieci_kantego_2 zarówno z Krakowa, jak i z miejscowości położonej na terenie gminy Bolesław. Udało się ustalić sprawcę wyrzucenia odpadów. Okazał się nim mieszkaniec gminy Klucze, o dziwo – pracownik jednej z krakowskich firm wywożących śmieci! – mówi komendant olkuskiej Straży Miejskiej Waldemar Choczaj. Mężczyzna musi teraz posprzątać, zostanie też ukarany grzywną.

Fot. SM w Olkuszu

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Ktoś K.
Ktoś K.
11 lat temu

90 procent Polaków to cycuś cacuś katolicy, zatem śmiecą tylko Ateiści 😆 😆 😆

Jan Kowalski
Jan Kowalski
11 lat temu

To jakaś masakra.Jeszcze tylko eternitu tam brakuje i gruzu po remoncie łazienki.Ten kto to wyrzucił nie nadaje się nawet do sądu dla ludożerców… Miejmy tylko nadzieję, że grzywna będzie sroga.

czub
czub
11 lat temu

Oby byla wysoka, chociaz uważam, ze za takie lamanie prawa powinna byc kara przepadku mienia albo roboty publiczne w kamizelce z napisem: kara za śmiecenie

Krzychu
Krzychu
11 lat temu

Mam tylko nadzieję, że grzywna będzie na tyle wysoka, by na długie lata zapamiętał, aby tego więcej nie robić…