Olkusz

Dziury w drogach i trakty w Olkuszu wymagające pilnego remontu – te tematy dominują w zgłaszanych ostatnio do redakcji „Przeglądu Olkuskiego” interwencjach naszych Czytelników. Wszystkie pytania na bieżąco odsyłamy do zarządców dróg.

Które trakty interesują naszych mieszkańców? Ulica Kocjana nie była gruntownie remontowana od lat, a łatanie dziur to tylko chwilowe rozwiązanie problemu; część ul. Stary Olkusz nadal czeka na modernizację, dziura na ul. Szpitalnej i ogólny stan nawierzchni tego traktu – czy w Olkuszu nie ma fachowców od profesjonalnych napraw nawierzchni?; dziury i śmieci na odcinku od ul. Zielonej do ul. Rzemieślniczej, dziura na ul. Budowlanych i wreszcie na drodze koło naszej redakcji przy skrzyżowaniu z ul. Żuradzką. W cyklu drogowych tematów czekamy też na odpowiedź w sprawie miejsc postojowych w okolicy stadionu i parku na Czarnej Górze.

Gdy tylko otrzymamy odpowiedzi, każdą ze zgłoszonych interwencji opiszemy na naszych łamach.

fot. nadesłane przez Czytelnika

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
kolo
kolo
3 lat temu

Kiedy poprawiona zostanie widoczność na skrzyzowaniu Krucza Góra/Mazaniec ??? Ile mozna pisać? Oznakowanie nadal jest fatalne a nie jak pisał Latos „zgodne z przepisami” – chyba z jego przepisami z nocnych koszmarów..
A Długa na odcinku od Glowackiego do DK94 to sie nie załapała do wykazu..