Powiat

Klasa okręgowa

Kolejka 21 – 15-16 maja

Pauza: Orzeł Iwanowice.

Przemsza Klucze 1-1 Spójnia Osiek-Zimnodół;
KS Olkusz 4-1 Zieleńczanka Zielonki;
Orzeł Bębło 1-2 Lot Balice;
Błękitni Modlnica 4-2 LKS Niedźwiedź;
Przebój Wolbrom 1-1 Leśnik Gorenice;
Piliczanka Pilica 1-0 Bolesław Bukowno;
TS Węgrzce 4-0 Pogoń Miechów.

Kolejka 22 – 19 maja

Pauza: TS Węgrzce.

Pogoń Miechów 2-2 Piliczanka Pilica;
Bolesław Bukowno 0-0 Przebój Wolbrom;
Leśnik Gorenice 1-7 Błękitni Modlnica;
LKS Niedźwiedź 1-1 Orzeł Bębło;
Lot Balice – KS Olkusz 8 czerwca,
18:00 w pierwotnym terminie (18 maja, 18:00) odwołany;
Zieleńczanka Zielonki 4-2 Przemsza Klucze;
Spójnia Osiek-Zimnodół 4-0 Orzeł Iwanowice.

Kolejka 23 – 22-23 maja

Pauza: Spójnia Osiek-Zimnodół.

Orzeł Iwanowice – Zieleńczanka Zielonki 23 maja 17:00;
Przemsza Klucze – Lot Balice 22 maja 17:00;
KS Olkusz – LKS Niedźwiedź 22 maja 12:00;
Orzeł Bębło – Leśnik Gorenice 22 maja 12:00;
Błękitni Modlnica – Bolesław Bukowno 23 maja 17:30;
Przebój Wolbrom – Pogoń Miechów 22 maja 17:00;
Piliczanka Pilica – TS Węgrzce 22 maja 17:00.

A klasa

Kolejka 27 – 15-16 maja

Pauza: Laskowianka Laski.

Wielmożanka Wielmoża 2-2 Błysk Zederman;
Centuria Chechło 3-1 Unia Jaroszowiec;
Legion Bydlin 1-1 Spartak Charsznica;
Przebój II Wolbrom 2-3 Olimpia Łobzów;
Trzy Korony Żarnowiec 5-0 Dłubnia Jangrot;
Prądnik Sułoszowa 1-2 Strażak Przybysławice;
Błyskawica Kolbark 2-4 Promień Przeginia;
Sokół Gołaczewy 0-8 Pilica Wierbka.

Kolejka 28 – 22-23 maja

Pauza: Sokół Gołaczewy.

Pilica Wierbka – Błyskawica Kolbark 22 maja 11:00;
Promień Przeginia – Prądnik Sułoszowa 23 maja 11:00;
Strażak Przybysławice – Trzy Korony Żarnowiec 23 maja 17:00;
Dłubnia Jangrot – Przebój II Wolbrom 23 maja 17:00;
Olimpia Łobzów – Legion Bydlin 23 maja 17:00;
Spartak Charsznica – Centuria Chechło 23 maja 11:00;
Unia Jaroszowiec – Wielmożanka Wielmoża 22 maja 17:00;
Błysk Zederman – Laskowianka Laski 22 maja 17:00.

B klasa

Kolejka 17 – 15-16 maja

Orzeł Kwaśniów Górny 1-0 LZS Stare Bukowno;
Trzy Buki Wierzchowisko 3-8 Piliczanka II Pilica;
Pilica II Wierbka 3-3 Hetman Dłużec;
Strumyk Zarzecze 6-1 Victoria Smroków;
Northstar Miechów 2-3 Cobra Wężerów;
Czapla Czaple Małe 3-0 Nidzica Słaboszów (wo).

Kolejka 18 – 22-23 maja

LZS Stare Bukowno – Czapla Czaple Małe 22 maja 17:00;
Cobra Wężerów – Strumyk Zarzecze 23 maja 14:00;
Victoria Smroków – Pilica II Wierbka 23 maja 17:00;
Hetman Dłużec – Trzy Buki Wierzchowisko 23 maja 15:00;
Piliczanka II Pilica – Orzeł Kwaśniów Górny 23 maja 15:00.

źródło: 90minut.pl
fot. pixabay.com

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments