Klucze

– Na półce zalegają ci książki i nie wiesz co z nimi zrobić? Chcesz je wyrzucić, ale szkoda, bo są przecież w dobrym stanie. Może komuś jeszcze by posłużyły? Mamy na to sposób… – tak Gminna Biblioteka Publiczna w Kluczach zachęca czytelników do udziału w akcji „Podaruj książce drugie życie!”.

– Nie musisz już wkładać książek do pudełka i wynosić je na strych lub chować w kanapie.Nie wyrzucaj ich także do makulatury jeśli wiesz, że komuś mogłyby się spodobać.Tuż przy wejściu do biblioteki znajduje się regał z książkami, które czekają na swoją drugą szansę. Wystarczy przynieść ze sobą książkę, zabrać lub wymienić na inną – informuje kluczewska biblioteka.

Zainteresowani mogą przynosić książki do budynku biblioteki przy ul. Zawierciańskiej 18 w Kluczach, od poniedziałku do piątku w godzinach pracy placówki.

Gminna Biblioteka Publiczna w Kluczach przyjmuje egzemplarze w dobrym stanie, wydane po 2000 roku. Książki mogą być przeznaczone zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych o dowolnej tematyce.

fot.Gminna Biblioteka Publiczna w Kluczach

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze