Powiat

Pod koniec ubiegłego tygodnia,  olkuski dzielnicowy zatrzymał 37-latka, który ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Mężczyzna był poszukiwany przez organy ścigania do odbycia kary  6 miesięcy pozbawienia wolności za kradzieże.

Dzielnicowy z Komendy Powiatowej Policji w Olkuszu podczas objazdu swojego rejonu podejrzewał, że poszukiwany mężczyzna może przebywać w jednym z domów  znajdujących się na terenie gminy Olkusz. Dzielnicowy udał się pod wytypowany  adres.  Podczas przeszukania piwnicy w jednym z domów jednorodzinnych, dzielnicowy znalazł poszukiwanego mężczyznę. 37-ukrywał się na podłodze pod stertą starych ubrań. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do aresztu, gdzie spędzi najbliższe 6 miesięcy.

Osoby , które ukrywają  się przed wymiarem sprawiedliwości, często zmieniają  swoje miejsca zamieszkania. Ukrywają się wśród znajomych czy rodziny. Dobre rozpoznanie, czujność dzielnicowego, a także duże zaangażowanie w wykonywanie codziennych obowiązków służbowych, przyniosły właściwy  efekt. Poszukiwany mężczyzna  trafił do aresztu, gdzie spędzi najbliższe 6 miesięcy.  

Komenda Powiatowa Policji w Olkuszu

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze