sportowy tydzien zurada

„Ruch to zdrowie”, „w zdrowym ciele zdrowy duch” to tylko kilka z licznych przesłanek, które są realizowane w naszym przedszkolu. W ostatnim tygodniu Nasi podopieczni mieli możliwość zmierzenia się ze swoimi możliwościami konkurując z pozostałymi przedszkolami z Gminy Olkusz podczas VI Miejsko- Gminnej Spartakiadzie Przedszkolaków, jak również VII Zlocie Przedszkolaków. Towarzyszący uśmiech, dobra zabawa a także wspólne dążenie do celu pomogło naszym przedszkolakom przetrwać i powrócić zrealizowanym.

Konkurencje narzucone podczas Spartakiady pomogły Nam się sprawdzić zarówno pod względem sportowym, zręcznościowym jak i sprawić aby ten czas upłynął miło , przyjemnie i słodko, bo Naszym podopiecznym słodkości nie brakowało.

 

Natomiast podczas Zlotu Przedszkolaków towarzyszący upał nie przeszkodził. Zmagając się z nim dotarliśmy do celu- Zamek Rabsztyn. Pokonując kilometry przedszkolaki podziwiały otaczającą Nas przyrodę, poznawały okazy, których do tej pory nie miały możliwości poznać. W nagrodę czekały na Przedszkolaków kiełbaski, słodkie pyszności a także pokaz rycerski, który był przez nich podziwiany. Jak miło, przyjemnie i aktywnie Przedszkolaki uwielbiają spędzać czas. 

Przedszkole w Żuradzie

sportowy tydzien zurada 1

sportowy tydzien zurada 2

sportowy tydzien zurada 3

sportowy tydzien zurada 4

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze