Uczniowie Zespołu Szkół nr 3 w Olkuszu już po raz kolejny udowodnili, że nie są obojętni na krzywdę ludzką. Zorganizowany przez nich koncert charytatywny był okazją do zbiórki pieniędzy dla rocznego Szymonka Gładysa z Bukowna. Chłopczyk urodził się z przepukliną oponowo-rdzeniową odcinka piersiowo-lędźwiowego. Wymaga ciągłych konsultacji neurochirurgicznych, ortopedycznych, urologicznych oraz intensywnej rehabilitacji.
Wszystkie osoby, które podobnie jak uczniowie Ekonomika chcą pomóc Szymonkowi, mogą znaleźć więcej informacji na stronie pomocdlaszymonka.eu.interia.pl














![Święto Niepodległości w bolesławskim Parku [FILM] swieto niepodleglosci bolesław-tv](https://przeglad.olkuski.pl/wp-content/uploads/2013/11/filmy_swieto_niepodleglosci_boleslaw-tv-100x70.jpg)

jesteśmy pełni podziwu dla Samorządu Uczniowskiego za tak wielkie zaangażowanie i umiejętności w organizacji koncertu dla naszego Szymonka i jeszcze raz serdecznie dziękujemy