Klucze

Niedawno z naszą redakcją skontaktowały się dwie osoby, które narzekały na fakt, że na osiedlu przy ul. Sosnowej w Kluczach nie ma ogólnodostępnego placu zabaw dla dzieci. Okazuje się jednak, że tkwią w błędzie. Nowy obiekt tego typu stoi bowiem tuż za rogiem.

– Na osiedlu nie ma żadnego miejsca do zabawy dla dzieci. Czy w takiej sytuacji można korzystać z małego placu zabaw przy przedszkolu? – Z takim pytaniem zwróciła się do nas niedawno mieszkanka Klucz. – Podobny problem sygnalizowała też inna osoba interweniująca w naszej redakcji. Postanowiliśmy zapytać o to w Urzędzie Gminy. – Mały plac przy przedszkolu dostępny jest tylko w godzinach pracy placówki – mówi nam Daniel Hickiewicz, Sekretarz Gminy Klucze. Dodaje przy tym, że w pobliżu blokowiska znajduje się obiekt do rodzinnej rekreacji.

– Mieszkańcy osiedla przy ul. Sosnowej w Kluczach mogą korzystać z nowo wybudowanego placu zabaw znajdującego się przy boisku piłkarskim „Przemszy Klucze”. Obiekt jest ogólnodostępny. Wejście na plac zlokalizowane jest od strony osiedla tj. od ul. Sosnowej jak i od ul. Rudnickiej. Na terenie tym znajduje się również siłownia na „wolnym powietrzu” – tłumaczy Daniel Hickiewicz.

fot. UG Klucze

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze